Ja taas sähköposti tökkii

No niin, taas herjaa. Ehtikin toimia ihan puolisen päivää. Kiitos Sonera.
6395
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

toimi täälläkään...

Äänestä

Joo niin tökkii taas.
Eikä voi tehdä vikailmoitusta kun Surinan sähköpostipalvelin ei toimi eikä kukaan jaksa jonottaa puolta tuntia puhelin"palveluun"
Ja Surinan vikatiedotteen mukaan "vika on korjattu"

Joopa joo !!

Rahakorvausta vaan lavaan kun palvelu ei toimi!

Äänestä

Onhan se kumma jos eivät huomioi jo tätä mokailua laskussa.

Äänestä
  • Soneran yritysasiakaspalvelu /neuvottelupalvelut löytyy sähköpostiosoite: [email protected]

    Äänestä

Toimii.Ja pingattukin ollaan.Mutta voihan se olla että joku serveri toimii moitteetta..?

Äänestä
  • Jä välillä ei. Tää on niin tyypillistä soneraa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


johan se 1/2 päivää toimi kirjoitti:

No niin, taas herjaa. Ehtikin toimia ihan puolisen päivää. Kiitos Sonera.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu