Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Väite?

Kaverini sanoi,että kaikki on bi,loppujen lopuksi?
2293
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kun ääripäät ovat 100% hetero ja 100% homo. Moni voi olla siellä välillä, mutta ihan varmasti löytyy runsaasti sekä täysheteroita (enemmän) että täyshomoja (vähemmän).

Mies 40+

Äänestä

Täysin homoja ja lesboja lienee enintään 1%. bi-seksuaaleja ehkä saman verran. Nykyisen heterovihamielisen homohyysäyksen aikana luvut on yritetty kymmenkrtaistaa.
Oma suhtautumiseni: Ehdottelusta sairaalaan, koskemisesta henki pois!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Epäilijä kirjoitti:

Kaverini sanoi,että kaikki on bi,loppujen lopuksi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu