Lisää historian

havinaa....

4

552

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Porscheman

      Ja porsche on kaiken lisäksi tehty meille hinttareille kuten sinulle ja minulle (oksettaa tuollaiset heteroiden pelit kuten Corvette). Voitaisko illalla tavata mun tallilla ja panna toisimme perseeseen porshen etepellillä??

      • ....

        Homoikoneja ovat olleet mm. mini, vw "bangbus" minibus ja corvette... nyt se sitten olekaan ja porsche sitten onkin.


      • näreet
        .... kirjoitti:

        Homoikoneja ovat olleet mm. mini, vw "bangbus" minibus ja corvette... nyt se sitten olekaan ja porsche sitten onkin.

        Poitsuparien unelma on kruisailla rauhallista paikkaa etsien Friscossa muovipulkalla, varsinkin jos se on ahdettu (blown).


      • ameriikan paimenet
        .... kirjoitti:

        Homoikoneja ovat olleet mm. mini, vw "bangbus" minibus ja corvette... nyt se sitten olekaan ja porsche sitten onkin.

        Corvette brokeback mountain edition on ollu meidän cowboy gayboy clubilaisten suklaanruskeissa unelmissa jo pitkään.

        Tuo vettehän on valmistettu siitä meille dildon ystävien niin hyvin tuntemasta muovista. :D Taitaapa muuten nuo vetten korit tulla samalta tehtaalta noiden halpojen muovidildojen kanssa.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kaksi tyttöä putosi

      Minkä takia ne tytöt katolle oli kiivenny?
      Helsinki
      86
      3182
    2. Nyt tajusin mitä haet takaa

      En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä
      Ikävä
      41
      3133
    3. Mitä haluaisit tänään sanoa kaivatullesi?

      Onko sydämelläsi jotain?
      Ikävä
      213
      2628
    4. Kukapa se Ämmän Kievarissa yöllä riehui?

      En ole utelias, mutta haluaisin tietää, kuka riehui Ämmän Kievarissa viime yönä?
      Suomussalmi
      36
      2245
    5. Kiitos kun sanoit ikävästi minulle, herkälle

      Sait kesälomani pilattua😔
      Ikävä
      31
      1579
    6. Salilla oli toissapäivänä söpö tumma

      Nuori nainen, joka katseli mua. Hymyili kun nähtiin kaupan ovella sen jälkeen
      Ikävä
      41
      1436
    7. Naiselle mieheltä

      Huomasin tuossa, että jääkaapissani on eräs sinun ostamasi tuote edelleen avaamattomana. Arvaatko mikä?
      Ikävä
      23
      1433
    8. Kaipaan niin....

      Aaawww mikä kaipuun tunne iski ja lujaa🥺😭❤️
      Ikävä
      10
      1294
    9. Eiii...

      Etkä! 😘
      Ikävä
      13
      1279
    10. Mikset vain

      Unohtaisi?
      Ikävä
      22
      1251
    Aihe