membun tilaus kirjeellä

niin pitääkö siihen johonkin kohtaan laittaa allekirjoitus kynällä??
4184
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Printtaat sen viimeisen sivun, ja laitat kirjeeseen ja kirjeeseen myös 7€, vaikka se maksaisikin 6,50 ni 50snt on iha pikukraha.

Sitten siinä paperissa on myös se osoite jne tiedot.

Äänestä
  • kyllä tiedän, mutta pitääkö siihen johonkin kohtaan laittaa allekirjoitus??? siis sellanen mikä tehdään ihan kynällä

    Äänestä

  • sfsdfsd kirjoitti:

    kyllä tiedän, mutta pitääkö siihen johonkin kohtaan laittaa allekirjoitus??? siis sellanen mikä tehdään ihan kynällä

    Ei pidä...

    Äänestä

  • sfsdfsd kirjoitti:

    kyllä tiedän, mutta pitääkö siihen johonkin kohtaan laittaa allekirjoitus??? siis sellanen mikä tehdään ihan kynällä

    Mutta itse liitän aina siihen pienet terveiset ja allekirjoitukseni. Toivottavasti saavat hyvän mielen.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


fsddf45435ffd kirjoitti:

niin pitääkö siihen johonkin kohtaan laittaa allekirjoitus kynällä??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu