Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

rakastan niin oman mieheni kanssa

Entisessä elämässä en nauttinut seksistä ollenkaan. Olen saanut aivan taivaallista seksiä nykyiseltä miesystävältäni. Hän opettanut nauttimaan seksistä ja melkein jo nymfo-oloksi tämä häntä haluaminen on muuttunut. Ja kun muutenkin hän niin rakas. Voi kun saisin hänen rinnallaan olla aina. Rakastan ja nautin hänestä niin paljon, että pelkään menettäväni hänet. Kiitän kuitenkin häntä, että opettanut ja saanut nauttimaan seksistä niin moninkertaisesti.
61315
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Kun olet monipuolinen seksissä,ja otat suihinkin välillä, mun mies pesi karvoistaan asti peniksen ihanantuoksuisella saippualla.Niin silloin "suihinotto"oli ihanaa,kun nenäänkin tuli ihana tuoksu.Niin se vain on,jotta mies pysyy aivan varmasti,jos se saa ihanaa suihinottoa,ja jos kyselee vielä miten lujaa ja mistä.

Äänestä

Mene naimisiin sen miehen kanssa.

Äänestä
  • Mutta vaan puoli vuotta tunnettu. Ei ihan vielä ajankohtaista...kyllä mä joskus oon valmis siihen, jos hän kosii...

    Äänestä

Mulla sama tilanne, paitsi että olen mies ja tykkään seksistä naiseni kanssa ihan valtavasti.
Minullakin aikaisempi suhde oli todella seksi köyhää mutta samaa ei voi sanoa tästä hetkestä.
Ollaan harrastettu viimeisen kolmen vuoden aikana mitä ollaan tunnettu todella monipuolista ja loistavaa seksiä jollaisesta en ollut aiemmin edes haaveillut.
Ihanaa kun kesä on tulossa ja taas pääsee luonnon helmaan(kin) harrastamaan kaikkea kivaa...
Rakastan naistani ihan hirveästi!!!

Äänestä
  • Elämä on ihanaa. Ja mustakin parasta, mitä voi olla SEKSI IHMISEN KANSSA JOTA RAKASTAA..
    Meilläkin eka yhteinen kesä tulossa.....oksat pois..arvaa odotanko...laitappas jotain "kesävinkkejä"...

    Äänestä

  • hienoa kirjoitti:

    Elämä on ihanaa. Ja mustakin parasta, mitä voi olla SEKSI IHMISEN KANSSA JOTA RAKASTAA..
    Meilläkin eka yhteinen kesä tulossa.....oksat pois..arvaa odotanko...laitappas jotain "kesävinkkejä"...

    Tässä muutama jutska mitä ollaan kesällä harrastettu.
    Menty autolla luonnon helmaan ja tehty temput auringossa seisaaltaan niin että nainen nojaa auton konepeltiin. Samoin oltu autoajelulla ja tehty temput auringossa filtillä. On ihanaa kun aurinko paistaa ja tosi kiihottavaa kun on sellainen puoli julkinen paikka jossa ei koskaan voi tietää vaikka joku yllättäisi. Ei ole kuitenkaan kukaan yllättänyt ainakaan vielä. Kerran olin tyttöystäväni kanssa baarissa ja hän kävi vessassa riisumassa stringinsä pois. Arvaa oliko tosi kiihottavaa kun tuli takaisin pöytään ja vei käteni pöydän alle hameensa alle jossa oli posliiniksi ajettu p...llu. Ei siinä auttanut ku lähteä baarista puistoon tekemään temput kesäisenä lauantai iltana.
    Olen hyväillyt tyttöystävälleni orkut junassa jossa oli aika paljon ihmisiä ja konarikin käveli useasti ohi ja varmaan arvas mitä tapahtui ku mun käsi oli tyttöystävän hameen alla...
    Ollan harrastettu seksiä myös mustikka metsässä, uimarannalla, parvekkeella kesäiltana sekä ruotsinlaivan takakannella yökerhon sulkeutumisen jälkeen. Haaveena olis harrastaa seksiä meressä tai järvessä mutta kun suomen kesäyöt ovat niin kylmiä ettei oikein tarkene mennä yöllä uimaan. Päivällä ei oikein passa kun uimassa on niin paljon lapsia ja muutakin porukkaa. Mutta kuten sanottu SEKSI ON IHANAA oman rakkaan tyttöystäväni kanssa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


sekstailua kirjoitti:

Entisessä elämässä en nauttinut seksistä ollenkaan. Olen saanut aivan taivaallista seksiä nykyiseltä miesystävältäni. Hän opettanut nauttimaan seksistä ja melkein jo nymfo-oloksi tämä häntä haluaminen on muuttunut. Ja kun muutenkin hän niin rakas. Voi kun saisin hänen rinnallaan olla aina. Rakastan ja nautin hänestä niin paljon, että pelkään menettäväni hänet. Kiitän kuitenkin häntä, että opettanut ja saanut nauttimaan seksistä niin moninkertaisesti.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu