hei muuten kuinks.....

pääsee moderatoriks kun mun kamu haluu tietää muutta se ei tajuu mitäään se on niin seko nii voiko joku kertoo
3208
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat
  • mut kun ei mun kaveri tiiä mihin täytyy pistää niiku nimi että pääsee voisko joku esim. kertoo mitä tossa lukee suomeks. kiitos

    Äänestä

  • huume-hullu kirjoitti:

    mut kun ei mun kaveri tiiä mihin täytyy pistää niiku nimi että pääsee voisko joku esim. kertoo mitä tossa lukee suomeks. kiitos

    Lainaus: All our Player Moderators are hand-picked by Jagex staff. We DO NOT consider requests to become Moderators, so please do not send any in.

    Suomennos: Kaikki Pelaaja Moderaattorimme ovat Jagexin käsin valitsemia. Me EMME harkitse pyyntöjä päästä Moderaattoriksi, joten ole hyvä äläkä lähetä niitä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


huume-hullu kirjoitti:

pääsee moderatoriks kun mun kamu haluu tietää muutta se ei tajuu mitäään se on niin seko nii voiko joku kertoo

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu