Luin tuossa juuri Dollsin huikeasta lomamatkasta Dubaihin, missa he ovat tavanneet mm. maailmantahtia . Kannattaa kayda lukemassa Dollsien kotisivuilta! Vaikuttaa silta etta Johannalla on muutama assa hihassa!
Dollsit Dubaissa
fanittaja -75
163353
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Jossu että kerroit, kyllä on päivä taas pelastettu.
Olen asunut taalla Miamissa jo monta vuotta ja olen aina ihan innoissani,kun suomalaisia (muitakin ku elakelaisia..:-))tulee tanne, mutta noi muijat on ihan hirveeta mainosta Suomelle. Itse asiassa sanoin monelle tyypille, jotka ns. "hold the strings" taalla, etta alkaa vain koskaan mainitko, etta noi haahkat on suomalaisia! Amerikkalaiset pitaa suomalaisia ja skandinaaveja yleensa erittain kauniina ja kun Suomessa ollesani nain kuvia naista "naisista"...holy f.....g shit. Eli, Dolls, please, get a real job - if indeed you're capable of doing so and STAY AWAY from these stupid-ass promotions where you put MY HOME COUNTRY in a bad light! Thank you.
Aika monet matkustaa paljon ja tapaa reissuillaan ties ketä, mutta harvemmin heillä on tarvetta kuuluttaa sitä kaikelle kansalle (julkkisjuorupalstojen lukijoille) internetissä. Näiden palstojen ja ehkä seiskan lukijoiden ulkopuolellahan nämä neidot taitavat olla tuikituntemattomia.
Näkyy taas läpi, että itse kirjoittelet sieltä ulkomailta, kun ääkköset puuttuu =) NOLOA!!!!!
En valitettavasti ole Johanna, asun Dallasissa eika meilla ole aakkosia. Toivottavasti tulevat tannekin joskus keikalle!
Ala nyt edes kuvitele, etta noi washed-out hooker-looking losers koskaan sais minkaanlaista uraa Dallasissa, elleivat sitte huoraksi rupea.
Meil on taalla kaunita naisia ja kuten joku jo mainitsiksin, toi noiden muijien touhu ei ole ku hapeaks suomalaisille naisille tai jopa naisille yleensa! Eli, Please, Dollsit tai whatta fuck you present y'all,do NOT "enlighten" us w/ your hussy presence in the Lone Star State. Teita EI siella tarvita!!!!! PS. Edellisen viestin kirjoittajalle: Kylla meilla on aakkoset, ihan kuin kaikilla muillakin...IDIOT!
matkaansa! Kiitos Miss porsas;)
Johanna,
On todella hienoa, etta sinulla on mahdollisuus nahda maailmaa, ja matkustaa paljon. Ihmiset joutuvat tekemaan kovasti toita yleensa, ja heilla ei ole varoja, saati aikaa matkustaa eri lomakohteisiin monta kertaa vuodessa. Oen vilpittomasti iloinen puolestasi.
Mutta itsekin paljon matkustavana, ja amerikassa asuvana (califormia) en koe tarpeelliseksi hehkuttaa palstoilla sita missa kayn tai keta tunnen. Mieheni ja mina molemmat (nuoria molemmat) tyoksemme paasemme nakemaan maailmaa, ja taytyy sanoa, etta aika surkeeta on, etta te nuoret tytot, varsinkin Julia kulkee vanhojen ukkojen siivella! Minulla ei ole mitaan nelikymppisia ukkoja sugardaddeina.
Ja mita tulee "glamouriin," josta aina puhut, niin glamour ei ole loppujen lopuksi mitaan niin ihmeellista, ja hieno hotelli on loppujen lopuksi vain huone kun tarpeeksi niissa seilaa.
Olin viime viikolla Las Vegasissa, ja olen tullut siihen tulokseen, etta Hard Rock Hotelli on paras, koska siella on hyvaa jengia - nuoria, hauskoja, bailaavia, mutta myos rentoa sakkia. Ei ne puitteet, vaan seura. Useimmat tapaamani tunnetut ihmiset ovat todella tylsia! Ei niita jaksa. ja kun Losissa vahankin viettaa aikaa, niin ei julkkiksiin enaa edes kiinnita huomiota. Sita on vaan, etta ai jaa... toikin taalla. Mita sitten.
Nauti vaan riennoistasi. Kiva etta voit. Mutta ala liita tota Dolls hommaa tosissas matkoihisi! toi Dolls homma ei vaan yksinkertaisesti voi parjata edes jossain Vegasissa. On homma sen verran kovatasoista ulkomailla.
Jos en itse seuraisi valilla suomalaisia palstoja pitaakseni itseni ajantasalla kotimaassa, en olisi koskaan edes kuullut jostain Dollseista. Kieltamatta aika huvittavaa touhua, ja viihdetta kun lukee miten naikkoset kulkevat muka suurina tahtina joka paikassa!
You can take the girl out of the ghetto, but you can't take the ghetto out of the girl...
sanotaan taalla pain...
glamouria...... :))))))))
http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=500000000000004&conference=670&posting=22000000018363096
Tossa vikassa videossa UPEA KOREOKRAFIA!!!
Voi jiisus sentään...
mIten joku voi laitattaa noin järkyt silikonit? Vasen rinta ihan p#¤%¤##¤tä ja Kaamee irvistys toi ns. hymy !
jotenkin vaan en tajua etta miten noi tytot ei tajua miten typeralta nayttavat?
Kun kattoo kuvia esim anne mari bergin vieressa (ja ma en voi sietaa sita amb:ta) niin silloin kuvastuu viela selkeammin miten kanamaisia ja teennaisia ne on.
Julialla varsinkin on niin luonnoton hymy, ihme prinsessa tiara paassa. En tajua miten ne kehtaa kulkea tuolla tavalla ja viela kuvitella olevansa jotenkin glamourisia...!
Ei hyvaa paivaa sentaan!!!
Aiemmin olen ollut suunnattoman huvittunut tästä tollukka-ryhmästä. Täytyy tunnustaa, että tuo huitominen, läskimahat, ja esityksen toyaalinen eriaikaisuus sekä naurettava koreografia ovat laittaneet nauramaan.
Nyt katsoessani tuon vimosen linkatun videon, tuli mieleeni aivan hetket tanssikoulun harkoissa 12-vuotiaana, mutta jopa siellä ensimmäistä kertaa jotain tanssia harjoitellessa oltiin parempia.
Lähinnä nämä tollukat säälittävät, sairasta yrittää huvittaa kansaa ilamn alkeellisintakaan tanssahdustaitoa. Älkää haukkuko heitä, ovat niin surkeita, että todella sääliksi käy, että jonkun pitää tuollaisessa ryhmässä rämpiä ja tehdä itsensä naurun alaiseksi koko kansan / katselijoiden silmissä. Mielestäni tuo ei enää ole viihdettä.
viihdettä isolla v:llä totta mooses!! älä parjaa kun et ymmärrä naisten päälle!
http://85.17.40.9:99/37a/full/151/1517832867.jpg
kaunotar!
Säälittävää..huoh, hyvät "naiset" jos se elämä on noin vaikeaa kun pitää täälläkin käydä itseään kehumassa..terapia on keksitty.