Pistetääs huvin vuoksi galluppi että kuinka monta kummilasta kullakin on?
Multa itseltä löytyy tällä hetkellä 2 kummipoikaa ja 2 kummityttöä ja kolmas kummityttö on tulossa pian
Multa itseltä löytyy tällä hetkellä 2 kummipoikaa ja 2 kummityttöä ja kolmas kummityttö on tulossa pian
Vastaukset 18
Vanhimmat
jo aikuiset kummilapset 21v ja 19v sekä 12v on vielä nuorin.Sekä avokillani on yksi myös aikuinen kummipoika.
on miehen kanssa yksi yhteinen kummipoika, minulla kummipoika ja miehellä kummityttö.
kolme yhteistä kummipoikaa ikähaarukassa 2-10 vee.
itselläni kummipoika ja kummityttö, sekä mieheni kanssa yhteinen kummipoika.
Minulla on yksi aivan ihana kummipoika
on yksi loistava kummipoika, eikä enempää tule!
Miehellä aikaisempi kummipoika, yhteisenä 1 kummityttö.
Minulla on 5 kummityttöä ja yksi kummipoika.
näistä kummilapsista 3 ja se tuleva on myös mun miehen kummilapsia ja se yksi kummityttö on sitten pelkästään mun
Miehelläni yksi kummipoika ja yhteisiä löytyy 3. Tänä vuonna 9 täyttävät kummipoika ja -tyttö ja sit 4-vuotta täyttävä kummityttö.
5 kummilasta: miehellä yksi kummityttö, minulla kaksi kummipoikaa, ja sitten yhteisiä kummilapsia on kummipoika ja kummityttö. Ja kaikki hirmu söpösiä:)!
Siis olemme 5-vuotiaan tytön ja 3-vuotiaiden kaksospoikien kummeja.
on miehen kanssa yhteinen kummipoika ja miehellä vielä yksi entuudestaan...
...kun kummiksi pyydettin. Poika on nyt opiskelemassa yliopistossa. Aika kivaa, kun pitkä kummin taival jo virallisesti taitettu. Toki pidämme yhteyttä ja näemme edelleen! Sitten on terhakka tyttö toinen kummilapsi. Enää en taida soveltua, kun en kuulu kirkkoon. Mutta muistakaa, että lasten elämässä voi olla ilman kummeuttakin! Mukavaa kesän odotusta!
kolme kappaletta. Poika 14 v, tyttö 1v 2kk ja poika 9 kk =)
Ei omia eikä kummipentuja.Ukolla on yksi juuri oli synttärit eipä ole lahjasta kiitosta saanut.
kaksi kummipoikaa, 3 ja 2v...korkeintaan yhdelle enää kummiksi, koska tuntuu, ettei aina näitäkään poikia ehdi huomioida tarpeeksi.
Ei oo vielä toistasex yhtään.