4d-dokumennti 10.4

Moi!
Katsoiko kukaan tuota dokumnttia, joka kertoi homoparista, ketkä halusivat lapsen? Miten heille lopulta kävi? En nähnyt loppua. Kiitos!
91289
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

2 tytärtä, Cecilian ja Livin.

Äänestä
  • todella ihanaa.

    Äänestä

  • persereiänpuolestapuhuja kirjoitti:

    todella ihanaa.

    Ei kukaan täyspäinen jaksa katsoa alastonta sotanorsua voihkimassa jossakin lasten kumialtaassa... Oli se kyllä jotakin niin vastemielistä, että pitäisi saada jokin varoitus ohjelmatietoihin.

    Äänestä

  • persereiänpuolestapuhuja kirjoitti:

    todella ihanaa.

    Niin että homous on paljon muutakin kuin vain persereikää. Näillä ihmisillä on nimittäin sydän ja aivot!
    Onhan se mukavaa että joku täällä puhuu sen persereijänkin puolesta mutta on se kumma kun aina se nostetaan framille. Kyllä ne homot paljon muutakin ajattelee kuin sitä persereikää!

    Äänestä

  • ............. kirjoitti:

    Ei kukaan täyspäinen jaksa katsoa alastonta sotanorsua voihkimassa jossakin lasten kumialtaassa... Oli se kyllä jotakin niin vastemielistä, että pitäisi saada jokin varoitus ohjelmatietoihin.

    ...eihän meistä jokainen ole vain yhtäkkiä ilmestynyt tänne vaan jokaisen uuden elämän alku on aina melko samanlainen. Ja se ei ole aina niin kaunista katseltavaa, mutta niin se vaan menee. :)

    Äänestä

hävetti katsoa rumia karvaisia miehiä lääppimässä toisiaan

Lesbot käy muttei homot

Äänestä

miettikää se noita sai eka kesken ja sitte otti sitä verta talteen ja laitto sinne maahan ja puu päälle.
Mä en mihinkään tommosiin noitiin usko, Jumala on ainoa rakkaus tässä maailmassa. Homot ja lesbot ei kuulu kirkkoon johan sen raamattukin sanoo.

Äänestä

dokumentti!! Varmasti ovat hyviä vanhempia lapsilleen...mutta lapset varmasti saavat kokea kovia tulevaisuudessa...kiusausta ja mistä ne tytöt ylipäätään saavat naisen mallin? Se että on naisellinen homo ei taida riittää...

Se oli kyllä irstasta katsottavaa kun nainen oli karvainen römpsä pystyssä kun se toinen homo oli ilmeisesti juuri ruiskuttanut spermat sisuksiin!! Äijilläkin oli vaatteet pois...lieneekö he yhdessä "tehneet lasta" siellä takahuoneessa ensin :D
Spermatkin piti oikein sotkea molempien coktailiksi :D

Se synnytyskin oli melkoinen mediasirkus...miten lienee se akka kehtasi olla sen kropan kanssa nakuna kaiken kansan pällisteltävänä...ja homot samassa altaassa :D
Nooooo saihan se siitä vähän rahaakin...mutta sellaisista summista tuskin monikaan alkaisi moiseen hommaan...enkä ymmärrä miten äiti raskii luopua sitten omista lapsistaan!!

Äänestä
  • Mistäs ne eronneiden perheiden lapset saa sen toisen sukupuolen mallin, jos vanhemmat eivät ole toisiinsa yhteydessä ja vanhempi, jonka luona lapsi asuu, ei välttämättä hanki uutta kumppania. Toisin sanoen, sillä syyllä ei ainakaan kannata alkaa väittämään, että homojen ei pitäisi saada lapsia. Ja lapset voivat kokea kovia oli vanhemmat minkälaisia tahansa.

    "miten lienee se akka kehtasi olla sen kropan kanssa nakuna kaiken kansan pällisteltävänä". Kaikki eivät ole malleja vataloltaan, mutta silti uskaltavat olla esillä. Ja usko pois, se ei ole mitenkään negatiivinen asia.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kaisa k. kirjoitti:

Moi!
Katsoiko kukaan tuota dokumnttia, joka kertoi homoparista, ketkä halusivat lapsen? Miten heille lopulta kävi? En nähnyt loppua. Kiitos!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu