Olenko kaksonen vai rapu. syntymäaika on 21.6? Toisessa lehdessä olen rapu ja toisessa lehdessä kaksonen. no voi ainakin lukea kummatkin sitten.
Olenko kaksonen vai rapu
4
1166
Vastaukset
- olisi...
Jos tiedät kellonajan syntymähetkelläsi, kannattaa tehdä koko astrologinen karttasi. Esim. tuolla voi tehdä :)
http://astro-software.com/cgi-bin/astro/natal
Itsekin olen syntyny just sillai et jossain lehdis oon härkä, jossain kaksonen, mutta ton tehtyäni sain tietää että olen kaksonen. Jos olisin muutamaa tuntia aiemmin syntyny olisin härkä. Oon kyllä aina tienny olevani kaksonen, ei tuo härkä sitten nappaa ei yhtään.
- since- 77 - Kaksonen, nippanappa...
Juu, kannattaa ottaa selvän että mihin kellonaikaan olet syntynyt, ja missäpäin maailmaa, itse olen 21/06 aamulla syntynyt, eli olen kaksonen... :) Kyllä se selviää, toinen saitti missä voit käydä on www.astrocenter.com , sieltä saan joskus aika nappiin meneviä horoskooppeja - ja sen kautta saat myös selville että mihin ryhmään kuulut....
- kaksonen vaan rapu!!
kaikkein tyypillisin versio RAVUSTA!! herkin ja oikukkain....
- mistä roikkuu
Äitini on ainakin kaksonen ja on syntynyt 21.6.1964 kaksonen muuttui ravuksi tuona päivänä kuulemma klo 12:00. Merkki riippuu ilmeisesti syntymäkellonajasta ja vaihtelee vuosittain.
Suosittelen vierailemista astro.fi sivustossa. Siellä voi tehdä oman karttansa ja siitä saa pikatulkinnan ilmaiseksi josta näkee mikä se horoskooppi nyt onkaan.
www.astro.fi>kartat>tee kartta>syötä tietosi>luo kartta>pikatulkinta
ja tuo kartan tekeminen ainakin pitäisi olla ilmaista :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 213650
Olit ihan
Kiihkona silloin. Sen näki ja lähes tunsi. Ei tainnut olla kaukana et olisit vetänyt lähellesi jos siihen olisi hetki tu303413Miksiköhän vasemmistossa on niin paljon ns. tapatyöttömiä ja muita köyhiä?
Tokihan Minja Koskela oli sitä mieltä, että ei terveenkään ihmisen ole pakko tehdä töitä, sitä neuvoa moni vassu noudatt513383Oletko keskustellut kaivatustasi muiden
Kanssa lähiaikoina? Jos, onko keskustelu ollut positiivista tai negatiivista? Vaikuttaako keskustelut mielipiteeseesi ka523066Trump huonommassa kunnossa kuin Usasta virallisesti sanotaan?
"Terveys on vakaa mutta ei normaali".Uskallan melkein sanoa,että Trumpin terveydentilaa kaunistellaan.Myös se että se nu1222859Kyllä on Vasemmistoliitosta Koskelan johdolla tullut todellinen ääripuolue
se on niin tulipunainen kuin olla voi, ja selvästi haluaa jatkuvasti eripuraa, ja repiä kansaa kahtia. Siinä on jo vuod212608Suomen veroaste 5 %-yks liian matala
Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.1142332MTV: Harvinainen haastattelu! Vappu Pimiä kommentoi vihdoinkin uutta TTK-juontajaa
TTK-juontajaspekuloinnit käyvät edelleen kuumana. Kenet sinä haluaisit uudeksi TTK-juontajaksi? Kommentoi alle! Lue,142145Yleveron tuotto siirrettävä S-ryhmälle
Yleisradio on mukana kansanmurhassa. Tuollaista ei voi tukea verovaroin. S-ryhmä on ainoa selkärankainen iso toimija S281737IL- KELA:n pääjohtaja, lääke- ja oikeustieteen tohtori Lasse Lehtonen sekavassa tilassa Brysselissä!
"Iltalehden tietojen mukaan Lehtosen käytös Brysselin lentokentällä on herättänyt huomiota, ja hänen olemuksensa on tulk1351379