Eli mistä löytyisi hyvä ja luotettava parturi/kampaaja. Erityisesti kiinnostaa puolipitkien hiusten värjäys? Paljonko maksaa?
Halvin
parturikampaamo
52126
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Moikka,
mun mielestä ehdottomasti paras parturikampaamo Haminassa on Parturi Kampaamo Katja. Kaivokadulla, Sampopankin takana, Gebardin naapurissa. Mulla myös puolipitkät hiukset, joten on omakohtaista kokemusta. Värjäys, raidat, leikkaus loppu föönaukset 45 €. Edullisempaa saat kyllä etsiä. Suosittelen, että varaat aikasi Heinille, hänellä nuorekas näkemys ja ammattitaito kohdallaan!!!
Jälki ei ole häävi. Haminasta löytyy halvempikin mutta en muista nimeä =/
Mulla ainakin joka kerta ollut todella onnistunut lopputulos, hääkampauksesta lähtien. Toinen tykkää toisesta ja toinen toisesta. Jos olet löytänyt mielestäsi paremman, niin hyvä!
en tiedä mutta Paras parturi on Matti Turman Satamakadulla
Haminan parhain kampaaja on ehdottomasti HiusHovi Kanuunan vieressä. Molemmat tytöt osaavat asiansa, ideat nuorekkaita ja tulokset ovat aina olleet onnistuneita niin mulla ku tutuillaki. Edullinenkin on, 59 eurolla saa värjäyksen ja leikkauksen. Suosittelen.