Alustaa 406

Päivää kaikille.
Mittarissa 140tkm ja tarttis uuden alustan, ja saisi samalla madaltaa hieman. Tähän ei taida Automaalla olla aseita. Onko ihmisillä kokemuksia juuri tästä laitteesta? Ei tarttis olla ihan kalleimmasta päästä, eikä edes sporttisimmasta.
vastauksista kiitollinen, asiallisista sellaisista varsinkin.
T: Ahdinvoimaa Espoosta
2522
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Moro,
Itse laitoin n.100tkm sitten Eibach Pro Kit:n samanlaiseen 406 Turboon ja
olen ollut oikein tyytyväinen. Iskareita en tullut vaihtaneeksi ja on
toiminut vakioillakin ihan ok.
Madallusta ei tullut paljoa, edestä ehkä 20-30mm, takaa vähän vähemmän.
Keulan/perän "niiailu" hävisi lähes kokonaan kiihdytyksissä&jarrutuksissa
(tämä oli oikeastaan se häritsevä tekijä, jonka takia alustaa päivitin).
Siitä huolimatta mukavuutta säilyi sopivasti.
Eli ainakin Eibach:ia voin suositella kyseiseen menopeliin.

Äänestä
  • Tätä ehdotti muuan myyjäkin, ja taidanpa uskoa kun kerran toivotut oireet häviävät sun mukaasi ja tuskin olette sama ihminen. Tosin vaihdan samalla kyllä iskarit ihan muuten vaan. Pakkohan rahat on saatava loppumaan

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


406 2,0 turbo 97 kirjoitti:

Päivää kaikille.
Mittarissa 140tkm ja tarttis uuden alustan, ja saisi samalla madaltaa hieman. Tähän ei taida Automaalla olla aseita. Onko ihmisillä kokemuksia juuri tästä laitteesta? Ei tarttis olla ihan kalleimmasta päästä, eikä edes sporttisimmasta.
vastauksista kiitollinen, asiallisista sellaisista varsinkin.
T: Ahdinvoimaa Espoosta

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu