Omakotitalo Naantalissa?

Onko kellään/tunteeko joku jonkun kenellä olisi vuokrata Naantalista omakotitaloa tai paritalon puolikasta 3-4 henkiselle uusioperheelle? Ei mielellään ihan keskustasta, vuokra alle 1000e.

[email protected]
31206
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kävitkö naantalissa yläasteen? Oli luokalla saman ikäinen ja niminen tyttö...? (sähköpostiosoitteesta päättelin :)

Äänestä
  • ...taida olla sama henkilö. Olen syntynyt ja asunut Paraisilla koko ikäni. =)

    Äänestä

  • Vuokralle kirjoitti:

    ...taida olla sama henkilö. Olen syntynyt ja asunut Paraisilla koko ikäni. =)

    paraisilla

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Vuokralle kirjoitti:

Onko kellään/tunteeko joku jonkun kenellä olisi vuokrata Naantalista omakotitaloa tai paritalon puolikasta 3-4 henkiselle uusioperheelle? Ei mielellään ihan keskustasta, vuokra alle 1000e.

[email protected]

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu