mä oon tosi ihastunut

naapuriini pelkään vain ettei se huomaa mua kun siltä tuntuu en ole tuntenut näin varmaan koskaan!!!se on ihana naapuri!!!
31250
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

oletko mies vai nainen? minäkin olen ihastunut naapuriini... mieheen :D

Äänestä
  • ei tänne kirjoittele ja ei ne ees meitä naapurin naisiakaan huomaa, puolisokeita urmeleita!

    Äänestä

  • että ne naapurin miehet kirjoitti:

    ei tänne kirjoittele ja ei ne ees meitä naapurin naisiakaan huomaa, puolisokeita urmeleita!

    Irmelin huomannu. Kiva kun se peppupystyssä pihatöitä tekee, nam!

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


voi kun se huomaisi minut kirjoitti:

naapuriini pelkään vain ettei se huomaa mua kun siltä tuntuu en ole tuntenut näin varmaan koskaan!!!se on ihana naapuri!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu