MB 190 e perä/laatikkoöljyt

Mersuun suositellaan perään / laatikkoon Mobilin öljyjä. Onko muilla valmistajilla sopivia tuotteita Teboil, valvoline, euroil ja jne. Itsellä on 190e mersu , vuosimallia 85.
4 - lovisella manuaalilla.
31865
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

lähes joka öljyn valmistajalta löydy sopivat litkut perään ja laatikkoon.

Äänestä
  • red linen öljyt lootaan & perään, niin on laakin peli.

    Äänestä

  • toivo kirjoitti:

    red linen öljyt lootaan & perään, niin on laakin peli.

    ja soita romunkerääjälle niin teet ympäristöteon ja saat rahaa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


hoiiiii kirjoitti:

Mersuun suositellaan perään / laatikkoon Mobilin öljyjä. Onko muilla valmistajilla sopivia tuotteita Teboil, valvoline, euroil ja jne. Itsellä on 190e mersu , vuosimallia 85.
4 - lovisella manuaalilla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu