Voisiko joku kertoa mikten hakeudutaan ja mitä kriteereitä on? Mitä ne arvostaavat hakijassa?
Miten hakeutua nopeantoiminnanjoukkoihin?
5
1322
Vastaukset
- Rotan perse.
Mikä ihme siinä on ettei nettiä käyttävä ihminen osaa itse etsiä tietoa oikeista paikoista...
Ja RT-hommissa yksi vaadittava ominaisuus on oma-aloitteisuus ja ajattelukyky..
Eikä se ole oma-aloitteisuutta että olettaa muiden ojentavan kaiken hopeatarjottimella..- ime munaa
oot kyllä tyypillimem mulkku...vitun pelle!
- Nimetön
ime munaa kirjoitti:
oot kyllä tyypillimem mulkku...vitun pelle!
Lisäksi hermojen täytyy kestää kritiikkiä, sekä kaikenlaisten saamattomien vätyksien toilailujen korjaamista..
En ole ikinä työskennellyt sirkuksessa, vaikka Puolustusvoimilla onkin helvetisti telttoja...
Mulkku saatan olla, mutta en tiedä millainen tyypillinen mulkku on. Ehkä voit selventää, kun ilmeisesti olet tutkinut mulkkuja lähempää, ja toistuvasti.
Oikeasti, ei pidä leikistä suuttua... Jos noin pienestä vetää herneet nenään, niin ei ulkomaille ole mitään asiaa. Siellä ei pärjää niillä avuilla mitä oppii konsolipeleistä ja sotaleffoista.
Ei jotain afganilaista heimosoturia kiinnosta vitun vertaa kuinka monta tuntia sä olet jotain tietsikkapeliä pelannut, ja kuinka nopeasti osaat kasata sen rynkkysi.
- itsewarma
ei rikosrekisteriä: jos joku 15v pikkunäpistys, "ehkä"... väkivaltaturpaaja on heti out.
normaalin hyväkuntoisen kuupperit yms selkälihakset. niillä voi olla tosin pudotuspeli, eli kuntoa waan ensin kotona.
soitat röyhkeästi säkylän varuskunnan vaihteeseen, loppu menee niitten rutiinilla.
ei tartte tietää sen enempää! :D
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua
Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä831601Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa
Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.2691531Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava2661252Martina lähdössä Ibizalle
Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.1691252- 56857
- 65834
Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em64827Miksi mies tuntee näin?
Eli olen mies ja ihastuin naiseen. Tykkään hänestä ja koskaan hän ei ole ollut minulle ilkeä. Silti ajoittain tunnen kui40811- 40797
Se nainen näyttää hyvältä vaikka painaisi 150kg
parempi vaan jos on vähän muhkeammassa kunnossa 🤤44771