Kerrankin Ari älysi ketää kuuluu haukkua!!
Kyllä on ihan oikein haukkua lyttyyn tommooset ruotsin Ufo-popparit jotka eivät edes osaa laulaa! Eikä se sitä tarkoita jos ruotsalais bändin laulaja on vanhempi kuin Ari että hänellä olisi enemmän kokemusta laulamisesta. Ja älkää edes kuvitelko että minä olisin mikään Arin fani minä olen Annan suurfani äänestin häntä joka kerta monella äänellä.. Ari on tähän mennessä ladellut vain totuuksia! Hyvä että ei ole semmoinen nyhverö joka vain ajattelee Ari ajattelee ja toimii jatka samaan malliin jätkä!!!
Jee kerrankin oikea teko Arilta!!
7
467
Vastaukset
- SingSangSong
Siis tämä pikku wannabe hevari yrittää pysyä pinnalla haukkumalla muita, kun omat taidot taitaa jäädä jonnekin keskikaljakuppilan karaokelaulajan tasolle.
No kyllä tulee pilkka osumaan omaan nilkkaan joku päivä, sitä odotellessa hyva The Ark!- wanharouwa
Ari näistä länsinaapurimme tuotoksista sanoi!
Siis tämän mikropöksyhemmon näkeminenhän saa voimaan pahoin! - Nimetön
The Ark ei todellakaan ole hyvä
turiset. Jos Ari on tottunut puhumaan suoraa on vaikeaa muuttaa tyyliä. Eikä ole kiva kuunnella kiertelyä ja kaartelua. Ari on ihan ok. Eikö se ole vähän niin että jos yhelle kumarrat niin toiselle pyllistät. (Sitten tämä The Ark tylsää kuunneltavaa).
- Nimetön
Olen samaa mieltä
- Ruotsissa kuitenkaan
niin hirveesti onneksi napostele mitä "totuuksia" jotkut pikkujuntit täällä Suomessa laukoo. kaikki ylä-aste-ikäisethän tommosta homottelua harrastaa. Kyllä se Arikin siitä viisastuu kun kasvaa ja näkee vähän maailmaa.
- Nimetön
En todellakaan ole mikään yläastelainen
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/1572542- 1592336
Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee551983Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1181937Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."01640"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!591374Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen
Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu1921252Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."
Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää761036Miten kestätte tyhmiä?
Miten usein turhaudutte tai suututte ihmisiin, joilla on matala älykkyys? Minulla tätä tapahtuu useita kertoja viikossa204986Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.
Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.330947