vice city stories

mitä pitäis tehdä kun on 34% pelistä läpi ja oon tehny jo sen tehtävän misä tulee ne lopputekstit. tuleeko vielä jotain tehtäviä vai pitääkö vaan poksautella ilmapalloja ja tehdä rampageja yms että pääsee 100% läpi?
1349
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Käsittääkseni, kun lopputekstit on tullut ei enää tule juonellisia tehtäviä. Seuraavaksi sinun pitää poksutella ilmapalloja, tehdä rampageja, poliisitehtävät, ambulanssit ja muut.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


asiaa.. kirjoitti:

mitä pitäis tehdä kun on 34% pelistä läpi ja oon tehny jo sen tehtävän misä tulee ne lopputekstit. tuleeko vielä jotain tehtäviä vai pitääkö vaan poksautella ilmapalloja ja tehdä rampageja yms että pääsee 100% läpi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu