CD-soitin autoon... Apua

Saatiin tuttavalta ilmaiseksi autoon cd-soitin mallia Philips RC602. Kaikki ohjeet kiinnikytkemisestä lähtien puuttuivat. Mistähän saisi tietoa soittimen kiinni iskemisestä? Tulisi tarpeen, sillä tippaakaan ei ole sähkömiehen vikaa suonissa.
1339
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

www.google.fi

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Räpelö kirjoitti:

Saatiin tuttavalta ilmaiseksi autoon cd-soitin mallia Philips RC602. Kaikki ohjeet kiinnikytkemisestä lähtien puuttuivat. Mistähän saisi tietoa soittimen kiinni iskemisestä? Tulisi tarpeen, sillä tippaakaan ei ole sähkömiehen vikaa suonissa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu