F1 taso huono

Kyllä taso f ykkösissä on tosi huono kun tommonen hamilttoni pääsee palkinnoille. Ei onnistuisi rallin puolella nykyään.
3127
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

vielä korostuu. Häviää tälle surkimus-Hamiltonillekin.

Äänestä
  • vielä moninkertaistuu.
    Alonso on keltanokka ja Alonso ajaa samalla autolla kuin Hamilton.
    Keltanokka Hamiltonin menestys kertoo, että Mclaren on paras auto.

    Äänestä

  • sdtdhgdsh kirjoitti:

    vielä moninkertaistuu.
    Alonso on keltanokka ja Alonso ajaa samalla autolla kuin Hamilton.
    Keltanokka Hamiltonin menestys kertoo, että Mclaren on paras auto.

    Räkän tappiosta.

    Hienoa, että sinulla on ilonaiheita.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


alkkari,, kirjoitti:

Kyllä taso f ykkösissä on tosi huono kun tommonen hamilttoni pääsee palkinnoille. Ei onnistuisi rallin puolella nykyään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu