emaljunga edge vaunut

olen ostamassa emaljunga edge type a bramm body bi vaunuja. pääsen vasta kahen viikonpäästä katsomaan minkalaiset ne on koska ne toisella paikkakunnalla mistähän voisin vähän nähdä kuvia kyseisistä vaunuista ja kertokaa kokemuksia vaunuista myös:)
2426
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

laita googleen vaihtoehdoksi kuva ja kirjoita emmaljunga edge, saat monta kuvaa.

Äänestä

Eikös Emmaljungan tai Lastentarvikkeen sivuilla ole kuvia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


minkalaiset kirjoitti:

olen ostamassa emaljunga edge type a bramm body bi vaunuja. pääsen vasta kahen viikonpäästä katsomaan minkalaiset ne on koska ne toisella paikkakunnalla mistähän voisin vähän nähdä kuvia kyseisistä vaunuista ja kertokaa kokemuksia vaunuista myös:)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu