burgasissa kuulemma joku katu,missä paljon kenkäliikkeitä vieri vieressä?olin viime vuonna,mutta en kyseistä katua löytänyt!!jos sellaista edes onkaan??kuka tietää niin olisitteko ystävällisesti niin kivoja että kertoisitte!!olen lähdössä tuokokuun lopulla taas sunny beacille.
burgas ja kengät
korkokenkä friikki
31221
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Totta, Burgasista todella löytyy kenkäliikkeitä! Ne löytyvät, kun jatkat suoraan pienen puiston läpi siitä asemalta, mihin sunny beachilta tuleva bussi pysähtyy. Puiston jälkeen alkaa katu, jossa on kenkäkauppoja ihan vieri vieressä, ja valikoima on mahtava!
Minkälainen on hintaluokka sellasissa normikaupoissa? Esim. vastaavat ku Suomessa joku K-kenkä tai Andiamo? Merkkikengät varmaa samoissa hinnoissa ku Suomessa? Toukokuun puolivälissä lähössä Sunny Beachille ja himottaa kyllä jo se shoppailu
niin mihin päin sieltä bussiasemalta pitää lähtee et löytää sen kenkä paratiisin??