Hei!
Onkohan kellään kokemuksia Finnmatkojen uutuudesta, Italia-Kroatia-Slovenia-autoilupaketista? Onko hintansa arvoinen? Entä oliko helppo suunnistaa kaupungista toiseen ja löytää hotellit? Matkaa suunnitellaan Slovenian suunnalle ja eka kertaa tulisi koettua vähän omatoimisempikin matka. Ylipäänsä kaikenlaiset vinkit kiinnostaisi lähinnä Sloveniasta (hintataso, millä kielellä pärjää ym.)
AUTOILUPAKETTI
Matka suunnitteilla
1
850
Vastaukset
- edullisempi
Mainostavat uutuutena joten monella ei varmaan vielä kokemusta. Eihän tuo tosin kovin omatoiminen matka ole. Koko matka paketti jossa oltava tiettynä aikana tietyssä majoituksessa. Nopeasti laskettuna samankaltainen matka omatoimisesti järjestettynä (blue 1, avis, hotelli n60e/yö)kustantaa kahdelta alle 1000 euroa. Siinä vapaus valita reittinsä ja majoituksen sen mukaan miltä tuntuu. Slovenia/Kroatia onkin vielä kokematta joten kiitos vinkistä. Täytyypä itsekkin harkita.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614388KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1503187Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo482502Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?512435- 982115
- 241883
- 231632
- 301616
- 1611484
- 341253