Kokemäkihän on ollut pitkään tunnettu surkeasta kapakkitarjonnastaan. Mikä mahtaa olla tämän hetken tilanne?
Vastaukset 11
- enää 2
kapakkia jäljellä!
- kjörde
Se ei kyllä paljon ole liki 10000 asukkaan kaupungille. Johan mennyt touhu entistä oudommaksi. Kotonako te vaan nykyään ryypiskelette?
- passi.k
ei van 4
- on ja pysyy!
Ehdottomasti alueen paras kapakki! Tarvitseeko niitä muita silloin enää ollakaan?
- lubu
Se on kyllä totta, että Oluthuone löytyy aina omalta poikaltaan. Siitä iso plussa paikalle, vaikka noin muutoin se nyt ei kovin houkutteleva ole.
- EX-2
...pitää vanhaa kunnon Olkkaria?
- sonnila
EX-2 kirjoitti:
...pitää vanhaa kunnon Olkkaria?
=0)
- anna-manna
"Olkkari", "Vanha" ja "Yläkerta". Surkea on siis tarjonta, joten pakko lähteä vähintään "valtoihin", jos meininkiä etsii, Tosin kyllähän nuissakin päänsä täyteen saa, ei siinä mitään, mutta kun ei aina jaksais katella niitä samoja juoppoja... =0/
- ja ei kun huittisiin sekell...
VOIKO NOITA NYT BAAREIKSI SANOA??? :D:D::DD kaiken lisäksi harjavallan holvikin ja factory on aivan pepusta...
- omenaajossais
Käykö Kokemäen kapekeissa jossain nooin 50v, pitkä(180 cm) nais-henkilö, joka asuu keskustassaa, tosi huonot hampaat, jos ollenkaan, huorahtava.
Kiinnostaa, syystä tai toisesta. Kaverini "vanha tuttu." Kertokaa jos tiedätte. - Anonyymi
omenaajossais kirjoitti:
Käykö Kokemäen kapekeissa jossain nooin 50v, pitkä(180 cm) nais-henkilö, joka asuu keskustassaa, tosi huonot hampaat, jos ollenkaan, huorahtava.
Kiinnostaa, syystä tai toisesta. Kaverini "vanha tuttu." Kertokaa jos tiedätte.Moi, laita mailia! Ei olla nähty pitkään aikaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kysely : Juuri kukaan ei halua nykyisen hallituksen jatkavan
Ylen kysely: Juuri kukaan ei halua nykyisen hallituksen jatkavan – eivät edes hallituspuolueiden omat kannattajat Kes1291516Salaisuudet paljastuu
Viimeiset hetket meneillään ottaa yhteyttä. Kertoa totuus ja selvittää asioita. Viimeiset hetket meneillään jos joku1431358Kelan mukaan veronpalautukset ovat tuloa tuet lähti
https://www.is.fi/taloussanomat/art-2000012225387.html Verohallinnon maksama veronpalautus tulee niille, jotka ovat mak109834Sinkkujen tilanne kiinassa katastrofaalinen
800 naista osallistui sinkkujen iltaan, paikalle saapui 0 miestä. Ei mahdollisuuksia, kun nainen on 38 -vuotias, ja123799- 63730
- 53701
- 37571
Minne katosi Sofian Jeff-rakas ystävä?
Seiskalehden mukaan Jeffreytä ei ole näkynyt, kuin kesäkuussa maininta Sofian ommissassa insramissa. Onko jo tullut ero144569Stubbin ylimielinen uho vie Suomea sotaan!!?
https://m.youtube.com/watch?v=aQ3c540lm9o Miten voi olla että maamme presidentii toimii näin vastuuttomasti kuten hölöt286529- 6525