Tietääkö joku miten korjata seuraavanlaisen ongelman: minulla on office 2007 outlook. Kun poistan luetun sähköpostin, outlook vetää vain viivan viestin yli, mutta se ei lähde pois, ei vaikka suljen outlookin ja kirjaudun uudestaan sisään seuraavana päivänä. Viestit ovat edelleen näkyvissä viiva päälle vedettynä. Miten saan poistettua viestit?
Viestit ei poisti office 2007 outlook
ninpa
1
236
Vastaukset
- Uudelleen.
Siellä sitä poista nappia, koska toi viittaa siihen että ne tulevat postit saapuvat IMAP kansioon, mutta nyt paina OE:n omaa poista nappia.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua
Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä751390Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa
Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.2431269Martina lähdössä Ibizalle
Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.1521076Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava2551048- 51775
- 65744
Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em62727Miksi mies tuntee näin?
Eli olen mies ja ihastuin naiseen. Tykkään hänestä ja koskaan hän ei ole ollut minulle ilkeä. Silti ajoittain tunnen kui39708Se nainen näyttää hyvältä vaikka painaisi 150kg
parempi vaan jos on vähän muhkeammassa kunnossa 🤤44671- 30627