tänää

että olin iha helmona käte vapiti ja jalosa tuntu iha vetelältä titte aloko kuumottaa niiku potkitta ja vähän niinku tiellä kantta jot tiiät mitä taakotan hui kauhee lupet pelottammaa että mitä taakottaa tämä.
1849
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Jotkut hengätyttää ja puutkuttaa. Titten luen littää näitä juttuja ja titten mua alkaa ihan pyöllyttää. No, tit mä meen tuihkuun. Ja tit mä keitän kahvit. Tellaitta mun elämä on.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tuntu kirjoitti:

että olin iha helmona käte vapiti ja jalosa tuntu iha vetelältä titte aloko kuumottaa niiku potkitta ja vähän niinku tiellä kantta jot tiiät mitä taakotan hui kauhee lupet pelottammaa että mitä taakottaa tämä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu