Liikuntaneuvojan pääsykokeet Kuortane

Tietääkö joku minkälainen pääsykoe on Kuortaneen liikuntaneuvojan koulutukseen? Minkälaisia testejä siellä on ym...?
31103
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

hain sinne myös itse tänä vuonna.. ja haluaisin tietää myös enemmän niistä.

Äänestä

Nostetaankos tämä keskustelu henkiin koska on taas ajankohtainen!

Äänestä

Piip testiä ja uintia ja ryhmätehtävii

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Please help me kirjoitti:

Tietääkö joku minkälainen pääsykoe on Kuortaneen liikuntaneuvojan koulutukseen? Minkälaisia testejä siellä on ym...?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu