te joilla on cyman ase tai oli... vastatkaa...l

niin te joilla on cyman ase tai oli... kui kauan se on teillä kestänyt tai kesti? ja kui paljon te käytitte sitä?
4313
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mul on Cyma CM.018 A2 sähkökäyttönen Desert Eagle pistooli. On tosi hyvin kestäny, ja oon monta sotaa sillä käyny. Tosin se on vaan mulla kakkosaseena.

Äänestä

Mul oli toi CM.023(MP5) ja se kesti noin 1 vuoden ja ois ehkä kestäny pitempään mut ku kaveril oli joku XL merkkinen AK-47 ja sen akku oli isompi ja siin oli samalainen liitin niin aloin käyttään sitä kun kaverin ase delas. Lopputuloksena oli sit se et noin kolmen kuukauden kuluttua liitin sulas irti. Käytin asettani ainoastaan CQB peleissä

Äänestä
  • joo mul on semmone CYMA(jousiviritteinen)luugeri,joka on suht hyvä mut siinä ku oli semmone pidennys nii män risaks.:( Mut jos haluut paskaa halvalla nii osta, mut jos haluut hyvän ja HALVAN nii osta Marui.

    Äänestä

oot pelle Mr jxxaxxwxxs

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kroisos475 kirjoitti:

niin te joilla on cyman ase tai oli... kui kauan se on teillä kestänyt tai kesti? ja kui paljon te käytitte sitä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu