Vetokoukun asennus?

Ostin Golfin 1.8. 97. Onko kokemuksia vetokoukun asennuksesta? Paljon maksaa? Onko vaihoehtoja...merkit tms?
2444
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

soitele paikakuntas tai ajomatkojesi
öljyb´nvaihtopisteisiin ym .

saa kai koukun alta 130 € noin vanhaan,

ja kaikki kulut 200 € TAI ALLE, eli soita.

Äänestä

laittaa myöskin vetokoukun. Katoin motonetin sivuilta siellä oli hintana mkIII 115€ ja johtosarja 40€ onkohan paha asentaa itse? ja saako jostain halvemmalla?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hessu 23 kirjoitti:

Ostin Golfin 1.8. 97. Onko kokemuksia vetokoukun asennuksesta? Paljon maksaa? Onko vaihoehtoja...merkit tms?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu