Mahatautia yms.liikkeellä?

porin suunnalla mahatautia/noroa tmv.liikkeellä?Angiinaa on kuulemma aika paljon nyt vaivana ihmisillä.Ärsyttävää, kun aina on joku tauti menossa ja uus tulossa ennenkun vanha ehtii kunnolla katoamaan.
1404
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Uus tulossa ennenkuin vanha ehtii kunnolla katoamaan on ainakin tuttua karapulan kanssa !

Äänestä

Kommentoi aloitusta


onko vielä kirjoitti:

porin suunnalla mahatautia/noroa tmv.liikkeellä?Angiinaa on kuulemma aika paljon nyt vaivana ihmisillä.Ärsyttävää, kun aina on joku tauti menossa ja uus tulossa ennenkun vanha ehtii kunnolla katoamaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu