paljonko on lpr-joutseno-imatra

toteutuneiden omakotitalojen kauppahinnat 2006(euroa/neliö). kuka tietää linkin, mistä tiedon saa?
2184
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Noh taitaa olla silti keskimäärin jotain 1350e/neliö omakotitaloissa.
Oisit ostanut ajoissa

Äänestä

alkaa olla realistisella 950e/neliö tasolla, tippuu IHAN SMOLANDERINA JA KAUTOKEINONA!!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


alueella kirjoitti:

toteutuneiden omakotitalojen kauppahinnat 2006(euroa/neliö). kuka tietää linkin, mistä tiedon saa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu