Ketokaa nyt hyvät immeiset mulle !!!!

Mulla tuli normaalisti menkat ja meni jo ohikin mutta musta tuntuu, että oisin siltiki raskaana??? eikä nyt ole kyseessä mikään vauvakuumeinen henkiö.
Hirveän hermostunu olo ja vatsassa tuntuu oudon pinkeeltä.On myöskin hirveän itkuinen olo.
MISTÄ KYSE ??? onko kukaan ollu raskaana vaik menkat ois tullu. Ite en ole semmosesta kuullu.
4807
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Jotta voisit olla sun pitää olla nainen ei mies
ja sitten miehesi on täytynyt tehä yllätysisku,
no ole mielissäs.

Äänestä
  • mitä sä sekoilet ?

    Äänestä

  • ihmettelevä kirjoitti:

    mitä sä sekoilet ?

    kyllä sä voit silti olla raskaana. osta raskaustesti sillä se selviää.

    Äänestä

olen kuullut että jollain on menkat tullu vaikka on raskaana. Mulla ei kuitenkaan oo tietookaan menkoisa ollu tän raskauden aikana.
tapaus kohtaista.
suosittelen että teet testin, vaikkapa ostat apteekista. jotkut näyttää plussaa jo aika alussa toiset vähän myöhemmin. itse plussasin viikolla 6 (menkat oli 2 viikkoa myöhässä, vähän haalea viiva, mutta piti paikkaansa, varmistin labrasta)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ihmettelevä kirjoitti:

Mulla tuli normaalisti menkat ja meni jo ohikin mutta musta tuntuu, että oisin siltiki raskaana??? eikä nyt ole kyseessä mikään vauvakuumeinen henkiö.
Hirveän hermostunu olo ja vatsassa tuntuu oudon pinkeeltä.On myöskin hirveän itkuinen olo.
MISTÄ KYSE ??? onko kukaan ollu raskaana vaik menkat ois tullu. Ite en ole semmosesta kuullu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu