*n*r*

ihan oikeasti kuulolla??pakko huhuilla hiukan koska muuten on täysin turhaa täällä pyöriä. joka ei tunnista älkööt vaivautuko vastaamaan=)
6531
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

koko paikka oo osa eniroo?

Äänestä
  • sun eniros

    Äänestä

mitä pieru on?
















































ilmassa leijuilevia paskanpaloja!? t.tutkikaa

Äänestä
  • XP ..

    Äänestä

kirjaimet *n*r* vai *r*n*? Eka vaihtoehto olisi "eniro nollasatasata, kuinka voin auttaa?"

Äänestä
  • .......

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


oletkos kirjoitti:

ihan oikeasti kuulolla??pakko huhuilla hiukan koska muuten on täysin turhaa täällä pyöriä. joka ei tunnista älkööt vaivautuko vastaamaan=)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu