Clio RT 1.4 5d vm 2001

Olen aikeissa ostaa otsikon Clion, olisiko jollakin kokemusta moisesta pelistä? Onko esiintynyt tyyppivikoja tms.? Joudun ajamaan melko paljon maantiellä ja moottoritiellä, onko hyvä ajettava myös muualla kuin kaupungissa? Kiitokset vastauksista!
12719
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kokoisekseen erittäin hyvä. Tuntuu ajossa selvästi isommalta autolta mitä onkaan.Vikoja saattaa esiintyä yksilöstä riippuen, toiset toimii ja toiset on jatkuvasti pajalla. Koita kysellä edellisiltä omistajilta mitä remppoja on joutunut tekemään. Selvitä koska jakoremmi on vaihdettu, on aika kallis vaihtaa. Vaihtoväli 4v/90tkm. Osta mahdollisimman vähän ajettu.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Eka oma auto kirjoitti:

Olen aikeissa ostaa otsikon Clion, olisiko jollakin kokemusta moisesta pelistä? Onko esiintynyt tyyppivikoja tms.? Joudun ajamaan melko paljon maantiellä ja moottoritiellä, onko hyvä ajettava myös muualla kuin kaupungissa? Kiitokset vastauksista!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu