Puerto de Mogan vs. Arguineguin

Onko kokemuksia Puerto de Moganista lasten (kouluikäisiä) kanssa? Millainen on ranta?
Tuli varattua äkkiseltään reissu Arguineguineen, mutta tämäkin jäi kaivelemaan.
1646
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ei mitään hirveesti väliä koska ovat niin lähekkäin, että hetkessä vaikka taksilla hurautat paikasta toiseen. Joka tapauksessa on kiva ehkä käydä muillakin rannoilla kuin sillä lähimmällä, ja tutustua muihinkin alueisiin, kuin ihan siihen hotellin lähiympäristöön. Minusta ainakin. Puerto de Moganissa on ihan kiva käväistä miljöön takia, vaikkei siellä asuisikaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kipsari kirjoitti:

Onko kokemuksia Puerto de Moganista lasten (kouluikäisiä) kanssa? Millainen on ranta?
Tuli varattua äkkiseltään reissu Arguineguineen, mutta tämäkin jäi kaivelemaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu