Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Kun naisilla on

emätin, kohtu ja muuta muijien rojua alapäässä niin mitä miehillä on vastaavissa paikoissa? Munathan killuu kehon ulkopuolella.
41005
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

No ensinnäkin, naiset ovat naisia, ei muijia ! Toiseksi, naisilla ei ole mitään "rojua" alapäässä.
Kolmanneksi, miehillä on siellä täytteenä eturauhanen.
Neljänneksi, kohtu ja emätin eivät, poislukien raskausaika, ole kovinkaan suuria, joten ne mahtuvat sinne ihan vaan täytteeksi muiden elimien väliin.
Niin ja viidenneksi, tälle palstalle ei 15wee:llä ole asiaa. Kysy asioista kouluterkkarilta !

Äänestä

Asiahan on niin, että miesten sukuelimet ovat pääasiassa ulkopuolella näkyvillä ja naisten elimet ovat sisäpuolella piilossa.

Äänestä

ex-tyttökaveri sanoi, että minulla on sukuelimet aivojen tilalla? eiks nekin ole jossain sisällä? eiku....

Äänestä

Kommentoi aloitusta


boy 15wee kirjoitti:

emätin, kohtu ja muuta muijien rojua alapäässä niin mitä miehillä on vastaavissa paikoissa? Munathan killuu kehon ulkopuolella.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu