Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Timpurille kanssa! III

Reksan kulli sojotti pystyssä jo kuin Pisan torni, hieman kallellaan. Hän otti Maria hartioista ja veti hänet ylös. ”Onko valittamista nainen?” hän kysi. ”Eiii-i ole,”Mari vastasi voipuneena. Reksa meni makaamaan divaanille puoli-istuvaan asentoon ja veti Marin mukaansa. ”Ei, mäe en jaksa enää”Mari huokaili. ”Nyt naidaan ja kunnolla” Reksa vastasi vetäen edelleen Maria vaativasti päälleen ja kääntäen hänet selkä itseensä päin. Reksan kulli upposi Marin pilluun pienen kiljaisun saattelemana. Reksan antoi kullinsa olla hetken Marin sisällä ja nosti sen jälkeen Maria pakaroista ja asetti kullin Marin pyllyreiälle. Marin henki salpautui kullin solahtaessa pyllyyn. Mari jäykistyi hetkeksi paikalleen ja yritti rentouttaa lihaksiaan.

Se on pyllyssä, Mari ajatteli itsekseen istuessaan puoliksi Reksan päällä ja nojatessaan divaanin selkänojaan. Hittaasti Mari alkoi liikkua ja kulli tuntui taivaalliselle hänen pyllyssään. Mari tunsi Reksan ottavan häntä kyynärtaipeista kiinni ja kaatavan häntä itseensä vasten. Marin jalat olivat leveällään ja Marin paino oli kokonaan Reksan lantion päällä. Nautinnon aallot kulkivat pitkin hänen selkäänsä. Mari aukaisi silmänsä tuntiessaan toiset kädet nilkoissaan. Sepe oli tullut toiselle polvelleen divaanille hänen eteensä ja Mari ymmärsi mitä tulisi tapahtumaan. Tuo paksukullinen timpuri naisi hänen pientä pilluaan uudelleen, samalla kun Reksan oli hänen vielä pienemmässä pyllyssään. Tätä Mari oli fantasioissaan haaveillut ja nyt se siis toteutuisi. Hän virkistyi ja otti tukea divaanin reunasta, asetti toisen jalkansa Sepen olkapäälle ja työnsi toisella reidellään Sepen kättä vasten. Hän näki Sepen kullin lähestyvän ja sitten hän tunsi täyttyvänsä. Kulli solahti sisälle ja molemmat reiät venyivät. Tuntui kuin pyllyreikäkin olisi kiristimellä kiristetty. Miehet aloittivat hiljalleen liikkumaan ja hän kuuli oman huutonsa, valituksensa tai mitä se nyt olikaan. Hän nautti näiden miesten käsittelystä, vaativasta, mutta hellästä naimisesta. Sepen kulli jauhoi kovaa tahtia ja Reksa yritti liikkua hiljalleen hänen pyllyssään pitäen häntä lantiosta aloillaan, Mari ei voinut enää erotella tuntemuksia ja hänen tajuntansa ja ruuminsa vääntelehti miesten välisä. Hän tunsi ajatelevansa pillullaan, joka sai jatkuvaa orgasmia.

Reksa tunsi Marin valahtavan rennoksi pälleen ja Sepen kullin tuntui hänen omaa kullia vasten Marin pillusta. Onpa paksu mustamakkara mansen miehellä, Reksa hörötteli mielessään tuntiessaan Marin täyttyvän. Sepe jatkoi naimista nauttien Marista ja Marin jatkuvasta ääntelystä. Sepen kulli alkoi osoittaa laukeamisen merkkejä ja Sepe sai kähistyä noustessaan ylös:”No nii, likka, leuat järjestyksee ja kulli suuhu.”. Reksa ei halunnut tulla pyllyyn, vaan veti kullinsa pois pois kiljuvasta naisesta. Reksa työntyi Marin kuumaan pilluun Sepen vetäydyttyä ja aloitti työntelyn, mutta asento oli hänestä hankala, koska Mari ei oikein enää jaksanut vastata. Niinpä hän keplotteli itsensä Marin alta pois ja laskeutui Marin päälle ja aloitti raivokkaan naimisen. Mari ulisi ja upotti kyntensä Reksan selkään. Raapiminen lisäsi Reksan alkukantaista kostoa naiselle ja hän työntyi viimeisen kerran Mariin laskien kaikki kiveksissä olevat spermat Marin sisälle. Reksa kömpi pois Marin päältä ja Mari nousi puoli-istuvaa asentoon divaanille. Sepe istui Marin viereen ja nojasi itsensä selkänojaan. Mari laskeutui hänen syliinsä ja otti Sepen suuhunsa. Reksa katseli lumoutuneena timpurin hengenhaukkomista ja piti kättään Marin hiuksissa. Hän työnteli kevysesti Maria hiuksista Marin omassa tahdissa. Sepe tuli Mari suuhun karjuen ja Mari imi nauttien kaikki mitä Sepe pystyi tarjoamaan. Hän tuhisi, nieleskeli ja puristeli Sepen kiveksiä kuin tiskirättiä. Reksa nautti tilanteesta, hänen kätensä ei päästäisi Marin päätä ylös, ellei hän itse tahtoisi. Mari jatkoi Sepen kullin ja kivesten nuolemista ja imemistä. Lopulta kiiman laskettua he olivat kaikki kolme yhtä yhtä kiimaista huohottavaa biomassaa. Mari pää oli Sepen vatsalla ja Reksa röhnötti Marin selän ja lantion päällä.

”Hah-haa, olipas nussimista kerrakseen, jumalauta” Reksa hörötteli omahyväisesti tupakkaa sytytellessään. ”Eipä tarvi sunkaa valittaa, ettet oo saanu”hän osoitti sanansa Marille, joka alkoi toipua sessiosta ja katseli ympärilleen. ”Mitäs mä Tapsa sanoin, kyllä se antaa, oli vaan niin pirun leuhka. Ei oo tainnu saada kotonaan koskaan kunnon kullia”Reksa julmeili minkä jaksoi. Reksa istahti divaanille ja ihasteli Marin spermasta kiiltävää pyllyä tämän noustessa ylös. Mari alkoi kerätä hiljakseen hämillään tavaroitaan lattialta kasalleen. Tapsa ja Sepe olivat epätietoisen näköisinä, häpeileviä ja Tapsa kertoi olevansa jo myöhässä muka jostakin.

Mari tunsi olevansa kuin toisessa maailmassa. Fantasiasta oli tullut totta ja hän oli saanut kullia kolmelta mieheltä. Maria ei enää hävettänyt, hän oli enemmänkin hämmentyneen innostunut.Kiviaita hänen persoonallisuutensa ja tunne-elämänsä rajalla oli luhistunut. Reksan ylimielinen asenne alkoi kuitenkin häiritsemään Maria. Mari puki rintaliivit, suoristi puseronsa ja puki hameen päälleen. Kaikessa rauhassa hän kuunteli Reksan röhötystä kaivellessaan käsilaukkustaan meikkejä. Mari käsitteli kasvonsa rauhassa aivan normaalissa, totutussa järjestyksessä. Lopuksi hän puki jakun päälleen ja otti pienen kultaisen rasian avaten peilin. Mari tarkasteli ulkonäköään, korjasi pikkusormellaan hieman huulipunaansa ja pani rasian takasin käsilaukkuun. Hän astui Reksan luokse, katsoi omahyväistä miestä, joka istui divaanilla reidet levällään kulli toiselle reidelle kallistuneena. Mari laskeutui alaspäin ja antoi Reksan kulliin suukon, josta jäi huulipunajälki. Reksa hörötti, piti kullia kädessään ja kehuskeli muille miehille jotain vesileimasta kullissaan ja veteli henkosia röökistään.

Mari suoristi selkänsä ja sanoi ”Reksa, sut on muuten erotettu. Sulla on yksi kirjallinen varoitus alla, joten kerää kamas.Sun liksat on maanantaina tilillä” Mari sanoi täysin viileällä virkaäänellä. ”Ei saatana, ei näin voi tehdä. Mä luulin että sä tykkäsit siitä?”Reksa melkein itki.”Kyllä, jopa jossain määrin tykkäsin, mutta silti sut on erotettu” Mari toisti. Reksa pomppasi pystyy, keräili kuteitaan ja noitui minkä ehti. ”Mä oon tosi pahoillani, rouva.” Tapsa melkein itki. ”Voinko mä mitenkään sovittaa tätä. Reksa alotti ja mäeen voinu sille mitään. Se on aina vieny mua mukanaan.Mä en osaa sitä vastustaa” Tapsa jatkoi. ”Sanakin asiasta ja istut linnassa. Sulla kun ei ole historia kaikkein puhtain. Vai puhutaanko kolmen vuoden takaisista asioista” Mari jatkoi. ”Eeei, eikä. Mistä sä tiedät?” ”Voi jumalauta, anna anteeksi”mies itki naisen edessä. Korkokengät kääntyivät 180 astetta ja Mari tokaisi”Poistukaa heti”. Hän pysähtyi, vilkaisi Sepeä ja sanoi: ”Mikäli kuulen yhdenkään huhun kiertävän itsestäni. Voin taata, että seuraava työpaikkasi on Tapolan talonmiehenä loppuelämäsi. Syöt mustaamakkaraa niin, että kullistasikin tulee mustaa spermaa”. ”Ev varmana kerro mitääh, se o vissi. Ja tota, sori, mut kusse oli niin kiihottavaa.Mää eh halua Lialahteen töihin”Sepe voihki ja puristeli korviaan.

Mari lähti hymyillen huoneesta. Astuessaan ulos raikkaaseen ilmaan hän kuuli maalitynnyrin lentävän peräänsä ja kuuli Reksan äänen, jossa hänen kutsumanimensä oli miesten niin valitettavan usein käyttämä tylsä ”Huora”. Loput katkerat sanat Marin suihin ottamattomuudesta vaikenivat sulkeutuvan tammioven kolahdukseen.

Mari starttasi autonsa ja pohti, ei Reksa hyvä, en minä huora ole. Rahaa ei tarvinnut näyttää ja tehän teitte sen kiltisti vastustelematta.Tai, ehkä olisikin pitänyt vielä ottaakin poikien palkat takaisin kerran verotettuna. Kyllä miehet ovat yksinkertaisia, luulevat omistavansa tai hallitsevansa niin helpolla. Ihan kuin olisin sinusta, Reksa hyvä, jollain lailla kiinnostunut. Olet vielä surkea maalarikin.Alffa kaartoi jälleen puistokujaa eteenpäin ja Marin muisti tulonsa, niin, olin tullut tänne huvittelemaan. Kolmen kornetin kanssa, kuten aatelisnaiset aikoinaan. Mari antoi tilanteen rauhoittua omassa mielessään hymyillen ja hän tunsi valuvansa spermaa Alffan penkille. Hän tuoksui yhdynnälle ja suussa maistui sperma. Mielikuvat kelasivat tapahtumaa hänen päässään Mari päätti sytyttää savukkeen.Sordino yritti asettu paikoilleen hänen omassatunnossaan, mutta fysiologia vei voiton ja hän nautti olostaan. Hän oli toteuttanut yhden fantasiansa.

Mari ajeli takaisin kotiinsa rauhallisesti välttäen ylinopeutta, eikä tahtonut poliisien näkevän häntä tälläisenä. Kotiin päästyään hän laski itselleen kylvyn, otti lasin viiniä ja alkoi pohtia tapahtunutta. Hän kosketti arkaa jalkoväliään. Se valui edelleen spermaa ja tulisi vielä seuraavankin yön valumaan. Pillu oli turvonnut ja kiihottava. Häntä harmitti, ettei hänen ihana miehensä ollut kotona, jotta he olisivat voineet naida. Hän katseli peilistä kehoaan. Ei fritsuja, vain pari pientä mustelmaa lonkkaharjan päällä. Ei paha. Viikossa kaikki ehtii mieltä myöden rauhoittumaan. Mutta yksi kysymys oli ratkaistavana Mari ajatteli laskeutuessaan kylpyyn. Hän oli ajatellut äsken miestään. Mitä miehelle? Olenko hiljaa? Kerronko, suuttuuko hän?Eikö suutu? Mari puntaroi kaikkia mahdollisuuksia ja tapaa lähestyä asiaa. Hän puntaroi omaa etuaan asiassa, ajatteli pistää seksikokemuksensa hillopurkkiin ja nauttia sen tuoksusta ja mausta aina silloin kun olis tylsää. Mari hymyili vinosti ajatukselleen.

Mutta toisaalta hän oli luvannut olla reilu miehelleen. Mari sytytti savukkeen, joi hieman viiniä ja alkoi vähätellä tapahtunutta, tunsi mustasukkaisuutta miehestään. Mari ajatteli ja rakensi kuvan, jossa mies oli kahden naisen, mustan ja valkoisen kanssa sängyssä komennuspaikassaan. Hän näki miehensä sperman lentävän mustan naisen suuhun vaalean isorintaisen naisen hyväillessä miehen kiveksiä. Kaikki kolme vaipuivat kasaan ja vaalea nainen nuoli Marin kuvitelmissa loput spermatipat hänen miehensä kullista. Mari toivoi olevansa paikalla ladatun aseen kanssa. Silloin hän aukaisi silmänsä, tunsi sykkeensä olevan korkealla ja otti pitkän huikan viileää Chardoneytä. Ei hitto, mikä mun on?Mulla on morkkis, millä oikeudella ja miksi olen mustasukkainen?Mari pyöritteli päätään. Mutta enhän minä ollut tapahtumaan syyllinen. Miehethän ottivat minut, vai ottivatko? Mitä muuta olisin voinut tehdä? Mari perusteli itselleen käyttäytymistään.

Mari nukahti hetkeksi kylpyyn pää altaan reunalla. Hän hätkähti hereille puhelimen soittoon, muttei halunnut vastata. Mari pelkäsi, että se olisi hänen miehensä. Hän ei ollut vielä varma strategiastaan. Uni oli tuonut idean kertoa miehelle yhdestä rakastajasta kartanolla, ei hän suuttuisi, kiihottuisi vaan ja seksielämä saisi uutta potkua. Miksei voisi kertoa kaikista kolmesta? Kysymykset vilisivät Marin yläpäässä, alapäässä Mari sykki edelleen ja lantion nivelet tuntuivat helliltä. Syvävenyttelyä tosiaan! Aivan kuin Method Putkiston jäljiltä! Mari nauroi itsekseen nauttien raukeasta olostaan.

Hän kertasi tapahtumia, nauttien aivan erityisesti muistikuvasta, missä Sepe ja Reksa olivat hänen sisällään yhtäaikaa. Se oli jotain unohtumatonta. Sitä paitsi Sepe oli panomies, hänet olisi kiva tavata uudelleen, erikseen, hmmm – tai vaikka oman miehen kanssa yhdessä. Hän tunsi jälleen kiihottuvansa ja otti suikun käteensä, aukaisi sen veden alla ja ohjasi lähes kylmän suihkun suoraan pilluunsa. Marin kiima yltyi arassa pillussa, Mari kuivitteli miehensä olevan hänen sisällään ystävänsä Tomin kanssa. Mari liikutteli suihkua koko pillunsa alueella kunnes sain orgasmin, muttei ollut oikein tyytyväinen sen laatuun. Rajansa varmaan kaikella, jopa naimisella, Mari mietti. Nyt ei saanut timpuri, tässä fantasiassa.

Ei pillu kestä, Sepe hyvä, hän naureskeli itselleen. Poikaparat, Tapsa laski alleen ja Sepe resukka pelkää joutuvansa takiani vaikeuksiin. Reksa on totaaliääliöiden liiton puheenjohtaja ja maailman tyhminmies kilpailun finalisti ilman karsintoja. Minulla on ilmeisesti itselläni jo fiksuin mies plakkarissa, hän pohti miesten välisiä eroja omasta näkökulmastaan. Miehet luulevat halitsevansa kaikkea roikkuvalla lihanpalallaan.

Reksakin kuvitteli olevansa jotenkin niskanpäällä tämän jälkeen, Mari hymyili. ”Minäpä olen sorsanpoika, joka on nähnyt syvän veden pohjan” Marin mieleen tuli eräs Japanilainen haiku hänen miettiessään Reksaan. Aikuinen lapsi, eikä mieheksi koskaan kasva. Reksa dildo - eikä kovin iso sellainen. Taisi olla uudet patterit, kun soi edes niin kauan. Mari nauroi ääneen kuvitellessaan itsensä Reksan vierellään vaikkapa kaupassa. Tai Reksa Charles De Gaulen kentällä selvittämässä kadonneiden laukkujen kohtaloa. Kiroilisikohan Reksa yhtä paljon Roomassa Colosseumilla.”Näitä saatanan kivikasoja on nähty jo tarpeeksi”, Mari eläytyi näytelmäänsä ja nauroi sydämensä kyllyydestä.
Tapsa Maria jotenkin säälitti, poika joka lyö päätään seinään kun joku tahtoo. Aina valmis nöyränä palvelemaan ympäristöään, ei vaadi mitään, vain Dadushkan, joka näyttää tien kohti proletariaatin voittoa, kuin sosialistisen realismin näyttelyn patsaassa. Maalari telineillä vahvistaa Suomalaisen ja Neuvostoliittolaisen proletariaatin yhteenliitymistä porvaristoa vastaan – Marin mielessä maalautui suuri seinätaulu, jossa Tapsa ja Reksa olivat maalaamassa punalipun varjossa suurta kulttuurirakennusta maailman proletariaatin iloksi. Mari nauroi ja venytteli jäseniään. Hän oli aina nauttinut ihmisten profiloinnista. Yksi hänen ja miehensä suurimpia harrastuksia oli ihmisten seurailu katukahviloissa ja ravintoloissa.

Marille oli selvinnyt yksi asia. Hän ei tulisi kertomaan miehelleen mitään. Ei nyt, eikä kuolinvuoteellaan. Hän säilyttäisi salaisuutensa ja aukaisisi hillopurkin kantta aina tarvitaessa vain itselleen. Hillo olisi aina eri makuista. Niin, ja voisihan sitä kerätä vielä vaikka hillokellarin. Siirtyä marmeladeihin ja sitten muihin makeisiin, kuten kompotteihin. Oi joi, mitä mahdollisuuksia elämä hänelle järjestääkin, Mari pohti hymyillen. Näin hän tekisi, näin hän hallitsisi ympäristöään haluamallaan tavalla. Miehensä Mari työnsi syrjään ajatelen, tehköön mitä huvittaa yksikseen.Minä nautin elämästäni vain itselleni, se oikeus kuuluu minulle, Mari ajatteli.

Kartanon ison salin seinällä suojaliinan alla taulussa kuvattu kreivitär tarvitsi jo puuteria peittääkseen punastumisensa. Hän oli tyytyväinen, uudella emännällä oli oikea asenne rahvaaseen. Häntä nauratti emännän huoli divaanista, voi tyttö kulta, kunpa tietäisit miten paljon spermaa se divaani on imenyt olemassaolonsa aikana. Mitäs luulit meidän tehneen pitkinä talvi-iltoina, ei ollut TV:tä, ei nettiä.Oli vain ihmisiä, aikaa ja rahaa toteuttaa fantasioita ja nauttia elämästä muutenkin. Oi ja jos olisit nähnyt juhlat, joissa myös kirkonmiehet olivat antamassa synninpäästöä naisille.


Jore
72966
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Jälleen kerran upea tarina. Nautittavaa lukea hyvin kirjoitettua tekstiä etenkin kun juonikin oli loistava.

Äänestä
  • mouruaa Jore katti. Kiitos palautteesta. Tulen onnelliseksi muiden pitäessä tarinoistani.

    Valitettavasti saitin tekniilla ei anna periksi kirjoittaa novellia yhtenäisenä, joten joudun novellini pilkkomaan.

    Eroottista kevättä,

    Jore

    Äänestä

Tosi hyvä, kiihottava tarina. Oli kun mun unesta.

Aika Bitch toi Mari,.... mutta =))

Sanna

Äänestä
  • kiitoksia kovasti. Bitch, Hmm, jokainen käsittää henkilöt omalla tavalla

    Äänestä

kirjoittamaan. Olipas taas tarina.

Mosul

Äänestä
  • kelpasi. Aurinkoista ja eroottista viikonvaihdetta.

    Jore

    Äänestä

saadaan sekotettua. Johan on aikoihin eletty. Mutta tarina oli oikein hyvä, kiinnostava lukea ja juoni juoksi mukavasti.

Kiitti, tuuppaa jotain samanlaista jatkossa.

KAIKKI MAAILMAN PROLETAARIT LIITTYKÄÄ YHTEEN!! KARTANON EMÄNNÄT ALAS!!!
TÄÄ ON VIIMEINEN PANO!!!

Punikki

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jore kirjoitti:

Reksan kulli sojotti pystyssä jo kuin Pisan torni, hieman kallellaan. Hän otti Maria hartioista ja veti hänet ylös. ”Onko valittamista nainen?” hän kysi. ”Eiii-i ole,”Mari vastasi voipuneena. Reksa meni makaamaan divaanille puoli-istuvaan asentoon ja veti Marin mukaansa. ”Ei, mäe en jaksa enää”Mari huokaili. ”Nyt naidaan ja kunnolla” Reksa vastasi vetäen edelleen Maria vaativasti päälleen ja kääntäen hänet selkä itseensä päin. Reksan kulli upposi Marin pilluun pienen kiljaisun saattelemana. Reksan antoi kullinsa olla hetken Marin sisällä ja nosti sen jälkeen Maria pakaroista ja asetti kullin Marin pyllyreiälle. Marin henki salpautui kullin solahtaessa pyllyyn. Mari jäykistyi hetkeksi paikalleen ja yritti rentouttaa lihaksiaan.

Se on pyllyssä, Mari ajatteli itsekseen istuessaan puoliksi Reksan päällä ja nojatessaan divaanin selkänojaan. Hittaasti Mari alkoi liikkua ja kulli tuntui taivaalliselle hänen pyllyssään. Mari tunsi Reksan ottavan häntä kyynärtaipeista kiinni ja kaatavan häntä itseensä vasten. Marin jalat olivat leveällään ja Marin paino oli kokonaan Reksan lantion päällä. Nautinnon aallot kulkivat pitkin hänen selkäänsä. Mari aukaisi silmänsä tuntiessaan toiset kädet nilkoissaan. Sepe oli tullut toiselle polvelleen divaanille hänen eteensä ja Mari ymmärsi mitä tulisi tapahtumaan. Tuo paksukullinen timpuri naisi hänen pientä pilluaan uudelleen, samalla kun Reksan oli hänen vielä pienemmässä pyllyssään. Tätä Mari oli fantasioissaan haaveillut ja nyt se siis toteutuisi. Hän virkistyi ja otti tukea divaanin reunasta, asetti toisen jalkansa Sepen olkapäälle ja työnsi toisella reidellään Sepen kättä vasten. Hän näki Sepen kullin lähestyvän ja sitten hän tunsi täyttyvänsä. Kulli solahti sisälle ja molemmat reiät venyivät. Tuntui kuin pyllyreikäkin olisi kiristimellä kiristetty. Miehet aloittivat hiljalleen liikkumaan ja hän kuuli oman huutonsa, valituksensa tai mitä se nyt olikaan. Hän nautti näiden miesten käsittelystä, vaativasta, mutta hellästä naimisesta. Sepen kulli jauhoi kovaa tahtia ja Reksa yritti liikkua hiljalleen hänen pyllyssään pitäen häntä lantiosta aloillaan, Mari ei voinut enää erotella tuntemuksia ja hänen tajuntansa ja ruuminsa vääntelehti miesten välisä. Hän tunsi ajatelevansa pillullaan, joka sai jatkuvaa orgasmia.

Reksa tunsi Marin valahtavan rennoksi pälleen ja Sepen kullin tuntui hänen omaa kullia vasten Marin pillusta. Onpa paksu mustamakkara mansen miehellä, Reksa hörötteli mielessään tuntiessaan Marin täyttyvän. Sepe jatkoi naimista nauttien Marista ja Marin jatkuvasta ääntelystä. Sepen kulli alkoi osoittaa laukeamisen merkkejä ja Sepe sai kähistyä noustessaan ylös:”No nii, likka, leuat järjestyksee ja kulli suuhu.”. Reksa ei halunnut tulla pyllyyn, vaan veti kullinsa pois pois kiljuvasta naisesta. Reksa työntyi Marin kuumaan pilluun Sepen vetäydyttyä ja aloitti työntelyn, mutta asento oli hänestä hankala, koska Mari ei oikein enää jaksanut vastata. Niinpä hän keplotteli itsensä Marin alta pois ja laskeutui Marin päälle ja aloitti raivokkaan naimisen. Mari ulisi ja upotti kyntensä Reksan selkään. Raapiminen lisäsi Reksan alkukantaista kostoa naiselle ja hän työntyi viimeisen kerran Mariin laskien kaikki kiveksissä olevat spermat Marin sisälle. Reksa kömpi pois Marin päältä ja Mari nousi puoli-istuvaa asentoon divaanille. Sepe istui Marin viereen ja nojasi itsensä selkänojaan. Mari laskeutui hänen syliinsä ja otti Sepen suuhunsa. Reksa katseli lumoutuneena timpurin hengenhaukkomista ja piti kättään Marin hiuksissa. Hän työnteli kevysesti Maria hiuksista Marin omassa tahdissa. Sepe tuli Mari suuhun karjuen ja Mari imi nauttien kaikki mitä Sepe pystyi tarjoamaan. Hän tuhisi, nieleskeli ja puristeli Sepen kiveksiä kuin tiskirättiä. Reksa nautti tilanteesta, hänen kätensä ei päästäisi Marin päätä ylös, ellei hän itse tahtoisi. Mari jatkoi Sepen kullin ja kivesten nuolemista ja imemistä. Lopulta kiiman laskettua he olivat kaikki kolme yhtä yhtä kiimaista huohottavaa biomassaa. Mari pää oli Sepen vatsalla ja Reksa röhnötti Marin selän ja lantion päällä.

”Hah-haa, olipas nussimista kerrakseen, jumalauta” Reksa hörötteli omahyväisesti tupakkaa sytytellessään. ”Eipä tarvi sunkaa valittaa, ettet oo saanu”hän osoitti sanansa Marille, joka alkoi toipua sessiosta ja katseli ympärilleen. ”Mitäs mä Tapsa sanoin, kyllä se antaa, oli vaan niin pirun leuhka. Ei oo tainnu saada kotonaan koskaan kunnon kullia”Reksa julmeili minkä jaksoi. Reksa istahti divaanille ja ihasteli Marin spermasta kiiltävää pyllyä tämän noustessa ylös. Mari alkoi kerätä hiljakseen hämillään tavaroitaan lattialta kasalleen. Tapsa ja Sepe olivat epätietoisen näköisinä, häpeileviä ja Tapsa kertoi olevansa jo myöhässä muka jostakin.

Mari tunsi olevansa kuin toisessa maailmassa. Fantasiasta oli tullut totta ja hän oli saanut kullia kolmelta mieheltä. Maria ei enää hävettänyt, hän oli enemmänkin hämmentyneen innostunut.Kiviaita hänen persoonallisuutensa ja tunne-elämänsä rajalla oli luhistunut. Reksan ylimielinen asenne alkoi kuitenkin häiritsemään Maria. Mari puki rintaliivit, suoristi puseronsa ja puki hameen päälleen. Kaikessa rauhassa hän kuunteli Reksan röhötystä kaivellessaan käsilaukkustaan meikkejä. Mari käsitteli kasvonsa rauhassa aivan normaalissa, totutussa järjestyksessä. Lopuksi hän puki jakun päälleen ja otti pienen kultaisen rasian avaten peilin. Mari tarkasteli ulkonäköään, korjasi pikkusormellaan hieman huulipunaansa ja pani rasian takasin käsilaukkuun. Hän astui Reksan luokse, katsoi omahyväistä miestä, joka istui divaanilla reidet levällään kulli toiselle reidelle kallistuneena. Mari laskeutui alaspäin ja antoi Reksan kulliin suukon, josta jäi huulipunajälki. Reksa hörötti, piti kullia kädessään ja kehuskeli muille miehille jotain vesileimasta kullissaan ja veteli henkosia röökistään.

Mari suoristi selkänsä ja sanoi ”Reksa, sut on muuten erotettu. Sulla on yksi kirjallinen varoitus alla, joten kerää kamas.Sun liksat on maanantaina tilillä” Mari sanoi täysin viileällä virkaäänellä. ”Ei saatana, ei näin voi tehdä. Mä luulin että sä tykkäsit siitä?”Reksa melkein itki.”Kyllä, jopa jossain määrin tykkäsin, mutta silti sut on erotettu” Mari toisti. Reksa pomppasi pystyy, keräili kuteitaan ja noitui minkä ehti. ”Mä oon tosi pahoillani, rouva.” Tapsa melkein itki. ”Voinko mä mitenkään sovittaa tätä. Reksa alotti ja mäeen voinu sille mitään. Se on aina vieny mua mukanaan.Mä en osaa sitä vastustaa” Tapsa jatkoi. ”Sanakin asiasta ja istut linnassa. Sulla kun ei ole historia kaikkein puhtain. Vai puhutaanko kolmen vuoden takaisista asioista” Mari jatkoi. ”Eeei, eikä. Mistä sä tiedät?” ”Voi jumalauta, anna anteeksi”mies itki naisen edessä. Korkokengät kääntyivät 180 astetta ja Mari tokaisi”Poistukaa heti”. Hän pysähtyi, vilkaisi Sepeä ja sanoi: ”Mikäli kuulen yhdenkään huhun kiertävän itsestäni. Voin taata, että seuraava työpaikkasi on Tapolan talonmiehenä loppuelämäsi. Syöt mustaamakkaraa niin, että kullistasikin tulee mustaa spermaa”. ”Ev varmana kerro mitääh, se o vissi. Ja tota, sori, mut kusse oli niin kiihottavaa.Mää eh halua Lialahteen töihin”Sepe voihki ja puristeli korviaan.

Mari lähti hymyillen huoneesta. Astuessaan ulos raikkaaseen ilmaan hän kuuli maalitynnyrin lentävän peräänsä ja kuuli Reksan äänen, jossa hänen kutsumanimensä oli miesten niin valitettavan usein käyttämä tylsä ”Huora”. Loput katkerat sanat Marin suihin ottamattomuudesta vaikenivat sulkeutuvan tammioven kolahdukseen.

Mari starttasi autonsa ja pohti, ei Reksa hyvä, en minä huora ole. Rahaa ei tarvinnut näyttää ja tehän teitte sen kiltisti vastustelematta.Tai, ehkä olisikin pitänyt vielä ottaakin poikien palkat takaisin kerran verotettuna. Kyllä miehet ovat yksinkertaisia, luulevat omistavansa tai hallitsevansa niin helpolla. Ihan kuin olisin sinusta, Reksa hyvä, jollain lailla kiinnostunut. Olet vielä surkea maalarikin.Alffa kaartoi jälleen puistokujaa eteenpäin ja Marin muisti tulonsa, niin, olin tullut tänne huvittelemaan. Kolmen kornetin kanssa, kuten aatelisnaiset aikoinaan. Mari antoi tilanteen rauhoittua omassa mielessään hymyillen ja hän tunsi valuvansa spermaa Alffan penkille. Hän tuoksui yhdynnälle ja suussa maistui sperma. Mielikuvat kelasivat tapahtumaa hänen päässään Mari päätti sytyttää savukkeen.Sordino yritti asettu paikoilleen hänen omassatunnossaan, mutta fysiologia vei voiton ja hän nautti olostaan. Hän oli toteuttanut yhden fantasiansa.

Mari ajeli takaisin kotiinsa rauhallisesti välttäen ylinopeutta, eikä tahtonut poliisien näkevän häntä tälläisenä. Kotiin päästyään hän laski itselleen kylvyn, otti lasin viiniä ja alkoi pohtia tapahtunutta. Hän kosketti arkaa jalkoväliään. Se valui edelleen spermaa ja tulisi vielä seuraavankin yön valumaan. Pillu oli turvonnut ja kiihottava. Häntä harmitti, ettei hänen ihana miehensä ollut kotona, jotta he olisivat voineet naida. Hän katseli peilistä kehoaan. Ei fritsuja, vain pari pientä mustelmaa lonkkaharjan päällä. Ei paha. Viikossa kaikki ehtii mieltä myöden rauhoittumaan. Mutta yksi kysymys oli ratkaistavana Mari ajatteli laskeutuessaan kylpyyn. Hän oli ajatellut äsken miestään. Mitä miehelle? Olenko hiljaa? Kerronko, suuttuuko hän?Eikö suutu? Mari puntaroi kaikkia mahdollisuuksia ja tapaa lähestyä asiaa. Hän puntaroi omaa etuaan asiassa, ajatteli pistää seksikokemuksensa hillopurkkiin ja nauttia sen tuoksusta ja mausta aina silloin kun olis tylsää. Mari hymyili vinosti ajatukselleen.

Mutta toisaalta hän oli luvannut olla reilu miehelleen. Mari sytytti savukkeen, joi hieman viiniä ja alkoi vähätellä tapahtunutta, tunsi mustasukkaisuutta miehestään. Mari ajatteli ja rakensi kuvan, jossa mies oli kahden naisen, mustan ja valkoisen kanssa sängyssä komennuspaikassaan. Hän näki miehensä sperman lentävän mustan naisen suuhun vaalean isorintaisen naisen hyväillessä miehen kiveksiä. Kaikki kolme vaipuivat kasaan ja vaalea nainen nuoli Marin kuvitelmissa loput spermatipat hänen miehensä kullista. Mari toivoi olevansa paikalla ladatun aseen kanssa. Silloin hän aukaisi silmänsä, tunsi sykkeensä olevan korkealla ja otti pitkän huikan viileää Chardoneytä. Ei hitto, mikä mun on?Mulla on morkkis, millä oikeudella ja miksi olen mustasukkainen?Mari pyöritteli päätään. Mutta enhän minä ollut tapahtumaan syyllinen. Miehethän ottivat minut, vai ottivatko? Mitä muuta olisin voinut tehdä? Mari perusteli itselleen käyttäytymistään.

Mari nukahti hetkeksi kylpyyn pää altaan reunalla. Hän hätkähti hereille puhelimen soittoon, muttei halunnut vastata. Mari pelkäsi, että se olisi hänen miehensä. Hän ei ollut vielä varma strategiastaan. Uni oli tuonut idean kertoa miehelle yhdestä rakastajasta kartanolla, ei hän suuttuisi, kiihottuisi vaan ja seksielämä saisi uutta potkua. Miksei voisi kertoa kaikista kolmesta? Kysymykset vilisivät Marin yläpäässä, alapäässä Mari sykki edelleen ja lantion nivelet tuntuivat helliltä. Syvävenyttelyä tosiaan! Aivan kuin Method Putkiston jäljiltä! Mari nauroi itsekseen nauttien raukeasta olostaan.

Hän kertasi tapahtumia, nauttien aivan erityisesti muistikuvasta, missä Sepe ja Reksa olivat hänen sisällään yhtäaikaa. Se oli jotain unohtumatonta. Sitä paitsi Sepe oli panomies, hänet olisi kiva tavata uudelleen, erikseen, hmmm – tai vaikka oman miehen kanssa yhdessä. Hän tunsi jälleen kiihottuvansa ja otti suikun käteensä, aukaisi sen veden alla ja ohjasi lähes kylmän suihkun suoraan pilluunsa. Marin kiima yltyi arassa pillussa, Mari kuivitteli miehensä olevan hänen sisällään ystävänsä Tomin kanssa. Mari liikutteli suihkua koko pillunsa alueella kunnes sain orgasmin, muttei ollut oikein tyytyväinen sen laatuun. Rajansa varmaan kaikella, jopa naimisella, Mari mietti. Nyt ei saanut timpuri, tässä fantasiassa.

Ei pillu kestä, Sepe hyvä, hän naureskeli itselleen. Poikaparat, Tapsa laski alleen ja Sepe resukka pelkää joutuvansa takiani vaikeuksiin. Reksa on totaaliääliöiden liiton puheenjohtaja ja maailman tyhminmies kilpailun finalisti ilman karsintoja. Minulla on ilmeisesti itselläni jo fiksuin mies plakkarissa, hän pohti miesten välisiä eroja omasta näkökulmastaan. Miehet luulevat halitsevansa kaikkea roikkuvalla lihanpalallaan.

Reksakin kuvitteli olevansa jotenkin niskanpäällä tämän jälkeen, Mari hymyili. ”Minäpä olen sorsanpoika, joka on nähnyt syvän veden pohjan” Marin mieleen tuli eräs Japanilainen haiku hänen miettiessään Reksaan. Aikuinen lapsi, eikä mieheksi koskaan kasva. Reksa dildo - eikä kovin iso sellainen. Taisi olla uudet patterit, kun soi edes niin kauan. Mari nauroi ääneen kuvitellessaan itsensä Reksan vierellään vaikkapa kaupassa. Tai Reksa Charles De Gaulen kentällä selvittämässä kadonneiden laukkujen kohtaloa. Kiroilisikohan Reksa yhtä paljon Roomassa Colosseumilla.”Näitä saatanan kivikasoja on nähty jo tarpeeksi”, Mari eläytyi näytelmäänsä ja nauroi sydämensä kyllyydestä.
Tapsa Maria jotenkin säälitti, poika joka lyö päätään seinään kun joku tahtoo. Aina valmis nöyränä palvelemaan ympäristöään, ei vaadi mitään, vain Dadushkan, joka näyttää tien kohti proletariaatin voittoa, kuin sosialistisen realismin näyttelyn patsaassa. Maalari telineillä vahvistaa Suomalaisen ja Neuvostoliittolaisen proletariaatin yhteenliitymistä porvaristoa vastaan – Marin mielessä maalautui suuri seinätaulu, jossa Tapsa ja Reksa olivat maalaamassa punalipun varjossa suurta kulttuurirakennusta maailman proletariaatin iloksi. Mari nauroi ja venytteli jäseniään. Hän oli aina nauttinut ihmisten profiloinnista. Yksi hänen ja miehensä suurimpia harrastuksia oli ihmisten seurailu katukahviloissa ja ravintoloissa.

Marille oli selvinnyt yksi asia. Hän ei tulisi kertomaan miehelleen mitään. Ei nyt, eikä kuolinvuoteellaan. Hän säilyttäisi salaisuutensa ja aukaisisi hillopurkin kantta aina tarvitaessa vain itselleen. Hillo olisi aina eri makuista. Niin, ja voisihan sitä kerätä vielä vaikka hillokellarin. Siirtyä marmeladeihin ja sitten muihin makeisiin, kuten kompotteihin. Oi joi, mitä mahdollisuuksia elämä hänelle järjestääkin, Mari pohti hymyillen. Näin hän tekisi, näin hän hallitsisi ympäristöään haluamallaan tavalla. Miehensä Mari työnsi syrjään ajatelen, tehköön mitä huvittaa yksikseen.Minä nautin elämästäni vain itselleni, se oikeus kuuluu minulle, Mari ajatteli.

Kartanon ison salin seinällä suojaliinan alla taulussa kuvattu kreivitär tarvitsi jo puuteria peittääkseen punastumisensa. Hän oli tyytyväinen, uudella emännällä oli oikea asenne rahvaaseen. Häntä nauratti emännän huoli divaanista, voi tyttö kulta, kunpa tietäisit miten paljon spermaa se divaani on imenyt olemassaolonsa aikana. Mitäs luulit meidän tehneen pitkinä talvi-iltoina, ei ollut TV:tä, ei nettiä.Oli vain ihmisiä, aikaa ja rahaa toteuttaa fantasioita ja nauttia elämästä muutenkin. Oi ja jos olisit nähnyt juhlat, joissa myös kirkonmiehet olivat antamassa synninpäästöä naisille.


Jore

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu