Vihdoinkin koivuhaassa edistystä !!!

Kävinpä palkkarilla ja siellähän oli avattu iso ja hieono SUNPET eläinkauppa jossa oli paljon erilaisia tarvikkeita ym..Kivaaa !! Heti löyty remmiä ja leluja ja halvalla. Hyvä kun on tullu koivuhakaan tuo liike ettei aivan tarvi kaupunkiin asti ajaa kun tarvii jotain erikoista. Ja onhan koivuhaassa aikamoinenen markkinarako, siellähän joka toisella on koiraa ja kissaa. Hyvää jatkoa sunpetille :)
4935
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Tuotteita oli hyvä valikoima ja myyjälle 10 asiakaspalvelusta!!! Tonne menen uudestaankin kun tarvitsen koiralleni jotain.

Äänestä

Kyllä koivuhaassa on ollut edistystä paljon ennen koira/kissa rihkama kauppaakin.
Jos edistys on tuommoisesta kiinni perustetaan, joka käpykylään eläinten lelukauppa.

Äänestä
  • No onhan se edistystä. Koivuhaassa asuu PALJON eläinystäviä. Ikävä kyllä palkkari on niin pieni että sinne ei mitään ososkeskusta saa...Ja joo, onhan tuota edistystä aina välillä enemmän ja välillä vähemmän. Kyllähän siellä edelleen on työttömiä luusereita, juoppoja ja yöntimoja. Ehkä hitusen enemmän kuin muualla. Mutta se on semmosta. Eläinkauppa on piristys harmaaseen arkeen. Ja ennenkaikkea edistysaskel.

    Äänestä

  • elli täyrellinen... kirjoitti:

    No onhan se edistystä. Koivuhaassa asuu PALJON eläinystäviä. Ikävä kyllä palkkari on niin pieni että sinne ei mitään ososkeskusta saa...Ja joo, onhan tuota edistystä aina välillä enemmän ja välillä vähemmän. Kyllähän siellä edelleen on työttömiä luusereita, juoppoja ja yöntimoja. Ehkä hitusen enemmän kuin muualla. Mutta se on semmosta. Eläinkauppa on piristys harmaaseen arkeen. Ja ennenkaikkea edistysaskel.

    ku sitä ei löydy mistään ja pitäs saada työharjoittelupaikka.kiitos!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ellitäydellinen kirjoitti:

Kävinpä palkkarilla ja siellähän oli avattu iso ja hieono SUNPET eläinkauppa jossa oli paljon erilaisia tarvikkeita ym..Kivaaa !! Heti löyty remmiä ja leluja ja halvalla. Hyvä kun on tullu koivuhakaan tuo liike ettei aivan tarvi kaupunkiin asti ajaa kun tarvii jotain erikoista. Ja onhan koivuhaassa aikamoinenen markkinarako, siellähän joka toisella on koiraa ja kissaa. Hyvää jatkoa sunpetille :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu