Ikäväni

tään palstan ansiosta, joten olisi sanottava hyvästit...rakkaudelle.
4862
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

niin kauan kuin on elämää,on myös toivoa :)

Äänestä
  • immeinen on niin ujo ja saamaton, kaiken lisäksi vielä huono onninen ja kerää rakkaussuruja itselleen...ei ole kysy, etten olisi tavoiteltu, vaan mulla itsellä on niin kumma suhtautuminen asioihin...oon niin ehdoton.

    En voi, en saa, ei ole lupa (nyyh)

    Äänestä

Nyt vaan toimeksi jos vaan mahdollista ja hyvin harvoin ei ole mitään mahiksia.. :) Päiväunet asia erikseen ja niistä tuskin tässä kyse.

Äänestä
  • mulla ne on lyöty jo lapsena päänuppiin periaatteet, mut rakastan toista, jota en taida voida saada.
    Onko muuta keinoa, kuin täydellinen elämän muutos.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pahenee... kirjoitti:

tään palstan ansiosta, joten olisi sanottava hyvästit...rakkaudelle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu