Vaihteisto

Onko F:n vaihteistoöljyn vaihtaminen vaikee homma, ja kertokees suunnilleen kuin se tapahtuu. Mistä löytyy proppu? (ei tarvitse sanoa että öljyt pois ja uudet sisään :))
Kuinkas kallista öljy on ja mikä on viskositeetti, liekkö 80/90?
Kiitän jo etukäteen
1184
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kommentoi aloitusta


öljyä kirjoitti:

Onko F:n vaihteistoöljyn vaihtaminen vaikee homma, ja kertokees suunnilleen kuin se tapahtuu. Mistä löytyy proppu? (ei tarvitse sanoa että öljyt pois ja uudet sisään :))
Kuinkas kallista öljy on ja mikä on viskositeetti, liekkö 80/90?
Kiitän jo etukäteen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu