Mikä olis?

Mikä se semmonen huume on jonka avulla kuulemma
jaksaa painaa enemmän töitä.Ei se musta niin
haitalliselta kuullosta
4378
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

levozin

Äänestä
  • levozin ole eräänlainen unilääke ?!?

    Äänestä

amfetamiini,efedriini tai kofeiini?

Äänestä

Tarkoittanet amfetamiinia? Jos olet sellaisessa
työssä, että et jaksa ilman piristeitä niin
suosittelisin työpaikan vaihtoa sen sijaan että
yrittäisit boostata itseäsi kovempaan vauhtiin
kemikaaleilla. Muutenkin kannattaa miettiä,
parantaako orjana raataminen materiaalista
elintasoa niin paljon, että se korvaisi
elämänlaadun heikkenemisen.

http://www.paihdelinkki.fi/tietopankki/400_huumeli
nja/411.htm

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kerttu kirjoitti:

Mikä se semmonen huume on jonka avulla kuulemma
jaksaa painaa enemmän töitä.Ei se musta niin
haitalliselta kuullosta

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu