Osta XBOX
- 2 ohjainta (toinen on pienempi ns. s-malli)
- DVD-kit (dvd kaukosäädin)
5 peliä:
Dead or alive 3,
Halo,
Need for speed 2: the hot pursuit,
NHL2003,
Splinter Cell.
Hp. 400.- voi tinkiä!
050-3241383 Kai Metso, Lahti
- 2 ohjainta (toinen on pienempi ns. s-malli)
- DVD-kit (dvd kaukosäädin)
5 peliä:
Dead or alive 3,
Halo,
Need for speed 2: the hot pursuit,
NHL2003,
Splinter Cell.
Hp. 400.- voi tinkiä!
050-3241383 Kai Metso, Lahti
Vastaukset 8
Vanhimmat
saat satasen.
sama xbox sama hinta, saa tinkiä!
Paska paketti ja tosi kallis! Tosta vois maksaa 220€ kun siin on se DVD-kake.
Mulla olis kunnon sun hintapyynnön vehje enemmän pelejä, modattu ja ei tarvi dvd-kittiä. Voi katella kaikki leffat ja pyörittää musaa.
Niin ja mun paketti on 8 pv vanha TOIMIVUUSTAKUU.
Tää viesti ei oo provo vaan täyttä totta. Ks. alla linkki.
Etenkin chekkaa mun palautteet, niin näät että kauppa käy aika vilkkaasti ja kohteina ei oo mitää pilipalitavaraa.
http://www.huuto.net/fi/showitem.php3?itemid=3485251
Eli ajattelin vaan kysästä että ootko halukas pilkkoon paketin? Toinen ohjain ja SC kiinnostais.
Mailaa jos natsaa: [email protected]
Uusi maksaa tänäpänä 219ekua. Että kenen epäilet käytetystä maksavan tuplahinnan?
Siin tulee ehkä yksi ohjain ja kaks pelii, niin lisääppä muitten tuotteitten hinnat viel päälle ni pääset lähelle totuutta. xbox 1ohjain 2pelii 200 euroa 3 peliä (a hinta n.60euro) toinen ohjain (45euroa) DVD-kit (n.40euroa) yhteensä 465euroa. Lisäksi XBOX on varustettu sillä paremmalla lukijalla joka lukee ns."poltetut levyt". hinnasta voi tinkiä vielä muutamia kymppejä. modatulla boxilla pääse kyl halvempii hintoihin, mut tässä kaikki on alkuperästä XBOX kamaa! Kaikki toimii moitteettomasti!
Ensinnäkin uudessa tulee kaksi ohjainta mukaan. Lisäksi pelejä voi polttaa niin paljon kuin vaan jaksaa. Kaverikin on polttanut noin 20-peliä, eikä maksa paljon.
Ja jokainen joka osaa kolvia käyttää voi juottaa sinne muutaman euron piirin, että poltetut pelit pelaavat.
Ainut mitä sulla on tuossa paketissa ihmeellista on kaukosäädin, mutta sehän ei ole kuin neljän kympin arvoinen.
Eli 219 40 3(mikropiiri)=262ekua. Ja käytetystä puolet pois niin tarjoukseni 100-euroa on aika lähellä totuutta.
Täällä on näemmä hupiveikkoja liikkeellä tai ainakin naurettava viesti.