Skootterin hälyttimestä

Kuinka tämä esim. keeway F-act hälyttimen voi saada säädettyä herkkyyksiä kun ostoliikkeessä kehuivat kovasti tuota ominaisuutta mutta käsikirjassa ei ole mainintaa tuosta toim.piteestä? On toinenkin ohjekirja mutta se on vieraallakielellä painettu.
2358
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Laitat hälyttimen päälle, siis aktivoit sen, painat käynnistys ja lukkonappia samaan aikaan, vilkut jäävät palaamaan, lukon kuvan pianaminen lisää herkkyyttä, käynnistyksen vähentää, ja asetus tallennettaan painamalla uudestaa kumpaakin samaan aikaan

Äänestä
  • Kiitos sulle Kiki tästä vastauksesta =o)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


keppikerjäläinen kirjoitti:

Kuinka tämä esim. keeway F-act hälyttimen voi saada säädettyä herkkyyksiä kun ostoliikkeessä kehuivat kovasti tuota ominaisuutta mutta käsikirjassa ei ole mainintaa tuosta toim.piteestä? On toinenkin ohjekirja mutta se on vieraallakielellä painettu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu