öljyn vaihto

saako bravoon vaihdettua öljyt ja suodattiman ilman että ottaa pohja panssarin pois?
1270
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

voi vaihtaa ja bravo on eka auto mulla jossa ko. homma käy helposti. pohja panssarissa on kahdella ruuvilla luukku (etureuna)josta pääsee käsiksi
suodattimeen ja tyhjennys roppuu,että ei muuta kun pukille ja hommiin!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jasu kirjoitti:

saako bravoon vaihdettua öljyt ja suodattiman ilman että ottaa pohja panssarin pois?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu