Kaikki tänään Kiikeliin

Viimeiset mahdollisuudet bailata Kiikelissä, kohta portti estää pääsyn.
Sitten mennään Pikisaareen bailaan.
2674
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Toivottavasti kaikki bailaajat häädetään ikuisiksi ajoiksi. Pikisaareen ette ainakaan tule. Me asukkaat pidämme siitä huolen.

Äänestä
  • meinaatteko aidata pikisaaren piikkilangalla,
    Torinrannassa asuu rikkaampaa porukkaa, jos ne haluaa aidata puistonsa, se onnistuu.
    Pikisaarelaiset ei onnistu, kaupunki vain lisäämään pikisaareen nuotiopaikkoja,

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Bailaamaan kirjoitti:

Viimeiset mahdollisuudet bailata Kiikelissä, kohta portti estää pääsyn.
Sitten mennään Pikisaareen bailaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu