Jarrupaloihin ura?

onko kenelläkään tietoa /kokemusta, mistä voi tulla keskelle jarrupalaa aika syvä ura? ei kosla mennyt nimittäin katsastuksesta läpi..
2973
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

..kivi tms menny väliin? Miten ne ovat katsastuksessa nähneet uran, kun ei merkkihuollossa nähneet epätasaisesti kuluneita paloja 60tkm huollossa. Niitähän ei avata, vain pintakatselmus..

Äänestä

Olisiko se ura sittenkin jarrulevyssä eikä jarrupalassa?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mistä kirjoitti:

onko kenelläkään tietoa /kokemusta, mistä voi tulla keskelle jarrupalaa aika syvä ura? ei kosla mennyt nimittäin katsastuksesta läpi..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu