Kannattaako käydä edes katsomassa?

62151
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

ollut tuolla myytävänä vuoden vai pari? voi saada halvallakin ehkä?

Äänestä
  • Itse kävin tsinuu yx päivä ko. tarhaa ja toi pisti silmään oli levyissä kunnon ruosteet yms merkkiä seisomisesta ja parissa renkaassa paineet lowt, joten uskoisin et tinkii ihan kunnolla.

    Käy tsinuu!

    Äänestä

Possu on pientä fiksiä vaille oleva menopeli, tuotu n. 3 vuotta sitten saksasta.maalipinta hyvä, sisustassa sanomista,tekniikka ok .

Äänestä
  • Mut toihan on targa... ei o kauniita ne, pelti tai rätti, mutta välimallin possu on kauhee... Siis minusta!

    Äänestä

  • Tom kirjoitti:

    Mut toihan on targa... ei o kauniita ne, pelti tai rätti, mutta välimallin possu on kauhee... Siis minusta!

    tuon kunnosta sanoisin auton nähneenä että ei ole kovinkaan nätti lähemmin tarkasteltuna, ruostekukkia siellä täällä, ja juri sellaista "pientä laitoa" vailla.

    Äänestä

  • Porsas911 kirjoitti:

    tuon kunnosta sanoisin auton nähneenä että ei ole kovinkaan nätti lähemmin tarkasteltuna, ruostekukkia siellä täällä, ja juri sellaista "pientä laitoa" vailla.

    autoa näkemättä onko ok kauppa vai ei. Auto on 72 mallinen, eli alunperin ns. kromipuskuri malli.Faceliftattu 74 ja uudemmat. Korimalli vähemmän arvostettu Targa.Vanhin 911 johon sekaantuisin on 1976 jolloin tuli täysin galavnoitu kori. 911 ruoste vauriot on yleensä vaikea (kalliita) korjata

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mie kirjoitti:

http://www.oikotie.fi/car_searchresult_used?exit=details&id=135129&incrcount=1

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu