mikä näppäinyhdistelmä?

miten saa näytössä olevat ikkunat silleen kauas erilleen toisistaan niin että näkee ne kaikki samalla aikaa ja siitä voi klikata lähemmäks?

jos ette ymmärtäneet niin tässä videossa se tyyppi tekee sillain: http://www.youtube.com/watch?v=BxdK-bZQ698
2360
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ei just nyt aukee mut paina F9

Äänestä
  • joo mullei ollu ku tämä netti-ikkuna auki niin ei tapahtunut f9:stä ku sentin kavennus reunoista. laitoin sit muitakin päälle niin nyt toimii kiitti

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


uierguirgih kirjoitti:

miten saa näytössä olevat ikkunat silleen kauas erilleen toisistaan niin että näkee ne kaikki samalla aikaa ja siitä voi klikata lähemmäks?

jos ette ymmärtäneet niin tässä videossa se tyyppi tekee sillain: http://www.youtube.com/watch?v=BxdK-bZQ698

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu