Eli siis kyselisin sellasta,että voiko tuolta ulkoa laittaa akvaan jotakin,siis kiviä ja kantoja jos löytyy,hyvin pestyinä tietenkin!
vinkkejä
tietämättömälle
1
358
Vastaukset
- RRR
Mutta ei ihan kaikkea voi laitella..
Kivissä voi olla sellaisia joita ei voi pistää mutta lähinnä kannot ovat tarkemmin katsottava mitä ovat..??
Omppupuu on sellaista minkä voi laitella hyvän liottelun jälkeen ...
joistain kivistä voi liueta veteen esim kalkkia,rautaa jne.....
Kannoista taasen "myrkkyjä" lähinnä havupuiden...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kelekkakisat
Mikä vakava onnettomuus sattunut kisoissa. On peruttu koko kisat. Pelastuskopteri näytti käyvän paikalla.146643- 913172
- 913055
- 193029
- 502933
- 322536
- 462424
Pitäis vaan lopettaa
Sinun kanssa yhteydenpito. Alkaa vaan haluamaan enemmän ja tuskin lopulta mikään kohtaisi. Ja ikävä vaan kasvaa ja lähei132190Ikävä uutinen uudesta Unelmia Italiassa -kaudesta
Unelmia Italiassa -sarja on ollut supersuosittu ja uutta kautta on odotettu. Nyt on tullut se aika, että TV-katsojat pää71973Salatut elämät: Lola Odusoga -paljastus - Tämä suosii tiettyjä Salkkarit-faneja!
Salatut elämät vetää katsojia tv-ruudun äärelle jaksosta, kaudesta ja vuodesta toiseen. Tähän mennessä sarjaa on nähty j81921