:)olen 31v mies hyvä kuntoinen/kroppainen...tapailen mukavaa tyttöä ja meillä mukavaa yhdessä!...mut usein mietin/fantasioin komeasta miehestä ja et harrastaisin myös jopa seksiä!! haluisin ehkä jopa toteuttaa haaveeni;) hmm???
hämmentää olenko bi:)
kesäboy:)
3447
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Mulla aivan sama juttu..
ennen en silleen kelannu ikinä et voisin olla miehenki kanssa.
mut nyt joku vuos sitten aloin miettimään että mitä helvettiä kun voisin olla kundienki kans silleen seksinki merkeissä.
Mut nyt ku on tullu avoimemmaks ajatukselle et on Bi niin,ei sillä oo väliä kumpi sukupuoli.Persoona on itessään tärkein.
antaa palaa :)
Mä ehdottaisin et lähet vaan vaikka esim. johonki baariin ja oot avoin kaikelle. (jos nyt ymmärrät ;)) jos tulee kiinnostava mieshenkilö vastaan joka vaikuttais kiinnostuneelta ni annat vaan palaa. Ethän sä siinä mitään menetäkkään. Kai sit huomaat jossain vaiheessa että kannattiko. Rohkeasti vaan! Itse selvitin kokeilemalla ja sehän kannatti. Onnea matkaan. :D